Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się wybierał na browara to stanowczo odradzam przejście się do FAM pod Nasypem na rogu Kolejowej / Stysia. Pan Barman stwierdził, że teraz ich polityka pozwala na spróbowanie jednego piwa z 14 dostępnych na kranie.
Ja #!$%@? naprawdę dużo rozumiem, ale spróbowanie chociaż dwóch to jest jakaś normalka, żeby wybrać.

Jak dla mnie to mają minusa na dlugi czas.
#wroclaw #jedzenie71
  • 36
@Iudex no dawno się tak nie #!$%@?łem. Żebym #!$%@? jeszcze nie wiem tam siedział i prosił o 5 czy 6 próbek. Wpadłem i mowie, ze chce między dwoma wybrać. No jebnieci.
@cotidiemorior mają 14 piw na kranie. Są dwa soury które chciałem spróbować i wybrać między nimi. Po spróbowaniu Barman mówi że mogę spróbować 1 piwo xd. W multitapie... #!$%@? rozumiem jakby te piwa były za 40 zeta jeszcze. Najdroższe jest za
@Darth_Gohan: multitapy są po to, żeby było gdzie się napić ciekawego piwa na mieście
a nie żeby chlać za free bo "ja tylko próbuję"
kup se 2 małe na spróbowanie i tyle
nie powinni dawać za darmo chlać bo się hołota biedacka schodzi i potem kibel zaszczany
bardzo dobrze, że ci nie dali, jeszcze cię powinni za fraki wywalić z lokalu za żebractwo i uciążliwe dla otoczenia biedactwo
@BudgetRevolution XD

#!$%@?, jakby mieli jak w Kontynuacji coś mniejszego niż 0.3 to może bym wziął i dwa.

Ty rozumiesz #!$%@? ze chciałem wybrać między dwoma browarami? Nie 3, nie 4, nie 5. Słownie dwoma?

Nie będę kupował czegoś co mi kompletnie podpasuje tylko dlatego że mają #!$%@? politykę.

Poza tym nie widzę nigdzie ładnie wypisanego menu degustacyjnego.
Nie będę kupował czegoś co mi kompletnie podpasuje


@Darth_Gohan: no i bardzo dobrze - nie kupuj i opuść lokal, a najlepiej niech ci bramkarz pomoże
potem nie mam gdzie usiąść z moimi kolegami developerami bo jakiś biedak siedzi przy stole cały wieczór i skamle żeby mu polać 100ml jakiegoś piwa "na spróbowanie szefie"
@BudgetRevolution XD Dobra idź do kolegów developerów.

Rozumiem, że Pan Barman w waszym zespole developerskim dorabia po godzinach bo inaczej takiej głupoty nie jestem w stanie ogarnąć.

Rozumiem że Barman zacznie kręcić nosem jak poprosisz o 4 piwo do spróbowania, ale jak wybierasz między dwoma to przecież obraża twoja i kolegów develeporow. W końcu browar Koczkodan musi mieć klientów i bierzecie w ciemno. Potem rozpatrujecie nuty karmelowe dodane z tych podeszw dodanych
@Darth_Gohan: Pan @BudgetRevolution musiał kiedyś uprawiać profesjonalnie gimnastykę artystyczną, bo fikołek przedni wyszedł, ale tak to jest, jak się nie wie na czym polega multitap i że próba jednego piwa mija się z celem, bo powiedzmy spróbujesz to i nie podpasuje, to następne (już całe) i tak bierzesz w ciemno, a tak to sprawdzisz dwa interesujące lub maksymalnie trzy po dosłownie kieliszku, naparstku czy co tam barman poleje i wybierzesz to
@BudgetRevolution: a gdzie ja się zesrałem? To Ty tutaj srasz żarem. Ja Ci tylko mówię jak to normalnie w lokalu wygląda. Podpowiem Ci też, że każdy normalny właściciel knajpy wlicza te degustacje w koszt prowadzenia działalności. Tak jak straty piwa w pianie, podczas płukania instalacji, przepinania beczek, stłuczone szkło czy serwis samego osprzętu kranowego. To wszystko się podlicza, sumuje i wtedy oblicza cenę za jaką opłaca się sprzedać piwo.

Ta polityka