Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#chwalesie #palenie #rzucampalenie #rzucaniepalenia #papierosy #nalog #epapierosy

#!$%@?, zapomniałem się pochwalić dwa dni temu, to chwalę się teraz. Wydawało się ciężko nie usiąść rano przed kompem z kawką i szlugiem, a jednak te dwa lata to jak z bicza strzelił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) czuje dobrze człowiek
Pobierz Caban1908 - #chwalesie #palenie #rzucampalenie #rzucaniepalenia #papierosy #nalog #ep...
źródło: comment_1659466828THeawn9WCRrh4GLmbcOkiW.jpg
  • 5
@gbartosz: hmm, zależy od człowieka, na początku bardzo, potem u mnie osłabło ale po tym jak organizm fizycznie i mentalnie uwolnił się od zajarania szluga. Kolejną kwestią jest też to że żeby zaoszczędzić to co się nie wypaliło to trzeba odkładać a u mnie krucho z kasą było i jest więc tych 11 tys (a obecnie 15k zł) nie odłożyłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednakże otrząsnę się
@Caban1908: Ja prawdopodobnie też bym nie odłożył tego hajsu ale napewno zyskałeś na zdrowiu, czyli zregenerowanych płuc i zmniejszonego ryzyka schorzeń związanych z jaraniem a to już dużo. Powodzenia i wytrwałości ???? Pozdro