Wpis z mikrobloga

czy jakiś profesor blackpilla / różowa potrafi mi wytłumaczyć dlaczego często wymagania kobiet rosną razem z wiekiem? Mówię tutaj o kobietach w przedziale 28-40
przecież to nie ma żadnego sensu, młode kobiety w prime time narzekają, że ciężko znaleźć kogoś fajnego to co mają powiedzieć kobiety po 30 po przejściach
i nie, one nie chcą być same bo cały czas rozmawiają o chłopach i randkach
mam pół piętra takich klientek w pracy i nie mogę się nadziwić XD
#blackpill #p0lka #zwiazki #tinder #badoo #randkujzwykopem #seks #logikarozowychpaskow
N.....u - czy jakiś profesor blackpilla / różowa potrafi mi wytłumaczyć dlaczego częs...

źródło: comment_1659437731Tcu2SCdweo0CQ9ceFqNYmq.jpg

Pobierz
  • 43
@NadmiarNiedoboru: Przyczyną jest hipergamia już u samych podstaw. Hipergamia tyczy się każdego obszaru i nie dotyczy tylko wyglądu. Kobieta oprócz atrakcyjnego partnera chce takiego, który od niej więcej zarabia, ma większy status, jest dojrzalszy, ma bogatsze doświadczenia życiowe itd. - to psychologia ewolucyjna. Dla kobiety czymś nieakceptowalnym jest związanie się z facetem, który jest od niej gorszy w jakiejkolwiek znaczącej płaszczyźnie.
Wyniosłe witaminki po 30-stce łechtają sobie ego, że są kimś,
@NadmiarNiedoboru: tak jak faceci nie rozumieja zasad bycia facetem, tak kobiety nie rozumieja zasad bycia kobieta. kobiety zakladaja ze jak zarabiaja wiecej, umieja wiecej, maja wiecej majatku a co najwazniejsze wiecej zwiazkow za soba (mysla ze to plus), to znaczy ze zasluguja na wiecej. to dziala w wypadku mezczyzn, w wypadku kobiet wrecz odwrotnie. faceci za to wierza ze nalezy im sie cos tak jak kobietom. sorry nie. women are born,
@NadmiarNiedoboru: bo już z pierwszym lepszym były i przekonały się, że więcej takiego przypału nie zniosą, szkoda nerwów oraz innych strat. Wolą być same niż z pierwszym który okaże zainteresowanie. Faceci to są tacy desperacji że ciężko im pojąć że można woleć własne towarzystwo niż męczarnie z płcią przeciwną
: bo różowe myślą, że jak są mądrzejsze, dojrzalsze, to są więcej warte.

A jest dokładnie odwrotnie ¯_(ツ)_/¯


@lexico:

Fajnie żeś wbił gola do własnej bramki pokazując, że wy uważacie mądre i dojrzałe emocjonalne kobiety za nieatrakcyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xxonaxx: dokładnie, plus często związek z mężczyzną który mniej przeżył, mniej może, ma mniejszą ambicję i głód życia, mniej zarabia, mniej ogarnia to taki kwiatek do kożucha, czyli obciążenie. Wiele fajnych rzeczy można robić ze znajomymi.