Wpis z mikrobloga

Gość tylko robi sobie krzywdę idąć do gównofirmy, gdzie będzie klepał w springu i na tym skończą się jego umiejętności


@RapIArbuzy: taa bo jak ktoś zaczyna klepać w jakimś frameworku to już na wieku wieków amen będzie w tym samym do końca kariery klepał...
@rskk: Bzdura, jest google, qualtrics, intel, amazon, nokia - jedynie nie jestem pewien co do amazona, tak to wszedzie jest pozycja interna. Kolejność losowa, ale daje punkt odniesienia firm które robią coś ciekawszego niż klepanie w kontraktowni.
@proszebardzo2: No i co z tego? Napisałem że robi sobie krzywdę taką firmą i takie są fakty, na pewno wiele wyniesie z firmy gdzie klepie się projekty per klient i później kolejny xD
@proszebardzo2: A masz poparcie na to czymś, czy tak ci się wydaje? Takie firmy właśnie sprawiają że osoby z 8-10 latami doświadczenia są levelowani na juniorów, przykładowo seniorzy w firmach jak samsung byli levelowani na juniorów w allegro. xD Tyle że allegro to nie jest wcale topowa firma, tylko sensowna, więc zastanów się jak to by wyglądało w firmie gdzie interview jest cięższe. To są stracone lata doświadczenia.
@Radsonowskyy gratulacje Mirku. Sam się przebranowilem i wiem ile wysiłku to kosztuje. Pierwsze miesiące są trudne, ale później procentuje. Wytrwałości życzę i powodzenia!
Akurat w tej branży kompletnie nie liczy się w jakiej firmie byłeś, liczy się to co realnie umiesz i jak potrafisz się zaprezentować na rozmowie.


@proszebardzo2: Znowu akademia chłopskiego rozumu i anegdotyczny dowody? Oczywiście że firmy takie jak google, amazon, splunk, nie wiem, box, otwierają ścieżki kariery.
@RapIArbuzy: To według ciebie op nie powinien iść na staż klepać w springu tylko czekać na oferte pracy od FAANGa? Bo inaczej co koniec jego kariery? Wielkie #!$%@? chłopie żyjesz w Polsce a nie w dolinie krzemowej. Jeszcze mi powiedz że dobrze jakby studia z informatyki skończył xd
Możesz w Polsce pracować w zajebiście dofinansowanym startupie o którym mało kto słyszał, a na pewno nikt kto cię będzie rekrutował, i robić
@proszebardzo2: Neguje tylko bzdury które powielasz, czyli że firmy na CV nie mają znaczenia, powołując się na twoje 35k (XD) i stanowisko tech leada. CV, jak i firmy w których się pracuje zamykają lub otwierają pewne ścieżki kariery. Nikogo nie interesują twoje projekciki w zaciszu domu, jeżeli nie wezmą cię na interview do normalnej firmy produktowej. A co do OPa, tak jak napisałem, to stracone lata doświadczenia i nietrudno znaleźć firmę