Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2426
A tak dla odmiany, jakieś plusiki życia w Polsce:
- świetnie rozwinięty system płatności bezgotówkowych
- paczkomaty, zabki i dina
- dość dobry poziom edukacji na skalę międzynarodową
- darmowe studia
- dobrzy programiści i prężnie rozwijającą się branża IT

Zapraszam do rozszerzania listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 383
  • Odpowiedz
@Anesa: Plusów jest więcej. Relatywnie niskie ceny (dotyczy to głównie usług, bo samochód czy tv kosztuje podobnie). Bezpieczeństwo, często nowsza niż na zachodzie infra (choć mniejsze niq nasycenie), brak ogromnych różnic w jakości szkół i względnie dobry poziom publicznej edukacji. Klas średnia w większości nie płaci za szkoły prywatne. O studiach wspomniałeś. Tania służba zdrowia. I na koniec największy plus czyli rozwój, u nas każde pokolenie ma lepiej niż poprzednie
  • Odpowiedz
@Anesa: tani bardzo szybki internet mobilny. W miastach jest już 5G i płacimy za to jakieś grosze w porównaniu do pakietów w wielu telekomach na zachodzie gdzie często 4G jest luksusem.
  • Odpowiedz
  • 3
@Restej jako, że studiowałem w UK (nie skończyłem), to nasz poziom edukacji, a dokładnie stosunek wykładowców do studentów, to totalne gówno i brak szacunku do ludzi, którzy chcą zyskać wyższe wykształcenie...
  • Odpowiedz
@Anesa: frog shop to jest tak bardzo to...od 4 miesięcy siedzę w holandii i naprawdę, poza ludźmi, to najbardziej czego mi tu brak to jest żabeczka na każdym rogu, 6-23...piękna sprawa
  • Odpowiedz
Polacy nie zdają sobie sprawy, że Polska przy całych swoich wadach należy już do czołówki najbogatszych krajów świata


@WH40K: no to trzeba się z nimi porównywać a nie z Uganda
  • Odpowiedz
@Anesa: uwaga, będę marudził

A tak dla odmiany, jakieś plusiki życia w Polsce:

- świetnie rozwinięty system płatności bezgotówkowych

jak w każdym cywilizowanym
  • Odpowiedz