Wpis z mikrobloga

@Minarchista: Wczoraj przejeżdżałem w odwrotnym kierunku. Tam gdzie jest remont jest też wyznaczony dodatkowy pas żeby rozładować trochę ruch (kosztem drogi w kierunku huty), korek był pod estakadę, a na tymże dodatkowym pasie 2 auta widziałem - chyba się ktoś nie przyłożył do oznaczeń, albo ja tak trafiłem :)
@Minarchista: fenomenem jest to że jadąc dziś ten odcinek ponad godzine czasu, od momentu jak zobaczyłem wiadukt do dojechania do niego (jakieś 20min), naliczylem może 15samochodów który skorzystały z pasa w lewo objeżdżając wiadukt od lewej storny. Co lepsze blondi w bemce KMY przede mną blokująca owy pas machała wszystkim trąbiących na nią środkowym palcem, bo nikt jej nie wpuścił a ona w lewo nie pojedzie BO NIE.
@Minarchista: Bo #!$%@? ta zwężka jest strasznie, dużo więcej pojazdów przejeżdża przybywających od mostu kotlarskiego, czy dołu eskatady, niż z głównego kierunku co wynika z kolejności łączenia pasów i stosowania zamka błyskawicznego -.-'... Ja w sobotę się tam wystałem w południe to dziś już nawet nie próbowałem tylko na około :D... Kolejna rzecz to ten pas dodatkowy po lewej wiaduktu na wylocie powinien się kończyć jako niezależny drugi pas, a przynajmniej