Wpis z mikrobloga

"Odbieranie człowieczeństwa w imię religii" - No, nie zesrajcie się wykopki, udowodnijcie że człowiek poczęty metodą in-vitro nie jest zwierzęciem.

Jest jakiś chętny, czy Natanek zaorał Wykop?

Tak myślałem.

Otóż wykopki, "człowieczeństwo" to koncepcja religijna, zakłada że człowiek nie jest zwierzęciem bo ma duszę. A wy macie ból dupy, bo Natanek stwierdził że ten arbitralny koncept nie tyczy się ludzi poczętych metodą in-vitro, mimo że jesteście niewierzący, więc i tak nie wierzycie w duszę.
#religia #rakcontent #katopato #neuropa #bekazkatoli #antynatalizm #biologia #bekazlewactwa #bekazprawakow #konfederacja
Pobierz
źródło: comment_1659338213w9LoGjiaXo9tfpShUXOAmL.jpg
  • 26
@Rejetn:
Nie zaczniemy zabijać dzieci poczętych z in-vitro, z powodu katolickiej perspektywy. Nawet Natanek za tym nie jest.
Katolicy mogą sobie zakładać że wszystkie zwierzęta można zabijać i zjadać, ale bez przesady. Do kanibalizmu się raczej nie posuną.
@wypok312: ale ja piszę co twierdzi Natanek, a nie ty matołku xd pisze to drugi raz, bo chyba średnio rozumiesz, Natanek definiuje ludzi z in invitro, nie jako ludzi, tylko jako zwierzęta ( i tak wiem, że za chwilę wyskoczysz z tym, ze ludzie to zwierzęte, mimo ze Natanek widzi to inaczej xd), czy przedmioty, z tego wynika, że musi ich dotyczyć inne prawo

Ludzie to zwierzęta, to nie jest powód
To się zgadza, z tym że ja bym nie przeceniał wpływu kościoła na obecne realia. Natanek to jest raczej lol-content.


@wypok312: on to niby Natanek to lol content, z którym walczy sam kler. W podobnym tonie pisałem w znalezisku. Do tego on jest całkiem niezły w ośmieszaniu religii w młodym pokoleniu.

Natomiast Kościół jako taki ma dalej zauważalny wpływ na codzienność wielu ludzi. Sporo poglądów mocno koreluje z częstotliwością praktyk religijnych.