Wpis z mikrobloga

"Odbieranie człowieczeństwa w imię religii" - No, nie zesrajcie się wykopki, udowodnijcie że człowiek poczęty metodą in-vitro nie jest zwierzęciem.

Jest jakiś chętny, czy Natanek zaorał Wykop?

Tak myślałem.

Otóż wykopki, "człowieczeństwo" to koncepcja religijna, zakłada że człowiek nie jest zwierzęciem bo ma duszę. A wy macie ból dupy, bo Natanek stwierdził że ten arbitralny koncept nie tyczy się ludzi poczętych metodą in-vitro, mimo że jesteście niewierzący, więc i tak nie wierzycie w duszę.
#religia #rakcontent #katopato #neuropa #bekazkatoli #antynatalizm #biologia #bekazlewactwa #bekazprawakow #konfederacja
wypok312 - "Odbieranie człowieczeństwa w imię religii" - No, nie zesrajcie się wykopk...

źródło: comment_1659338213w9LoGjiaXo9tfpShUXOAmL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@wypok312 technicznie ma rację. Z tym że nie wspomina że sam jest produktem, jest zwierzęciem. I żadne wierzenia tego nie zmienią.

Niestety Natanek próbuje te dzieci obrażać, a to już jest ochydnym zachowaniem.
  • Odpowiedz
@wypok312: w kwestii koncepcji religijnej, to pozostali kapłani z jego kultu, z dużo większą ilością złota na szatach, już komisyjnie wygarnęli mu błędy i obłożyli go stosownymi karami, wśród których jest też podobno oficjalny nakaz że ma skończyć #!$%@?ć.

dla mnie koncepcja człowieczeństwa, rozumiana jako bycie osobą ludzką, to przede wszystkim kwestia etyczna i prawna. Natomiast zrównywanie członka rasy ludzkiej z innymi zwierzętami, to historycznie domena autorytarnych reżimów i zbrodniarzy.
  • Odpowiedz
@Hrjk:
No bo on sobie ustalił że ci co mają duszę są ludźmi (mają człowieczeństwo), a zwierzęta nie mają duszy i jak się poczniesz z in-vitro to nie masz duszy, więc jesteś zwierzęciem. Mnie nie obchodzi sam koncept duszy, a tymbardziej to, jakie grupy Natanek uważa za posiadające duszę.
  • Odpowiedz
dla mnie koncepcja człowieczeństwa, rozumiana jako bycie osobą ludzką, to przede wszystkim kwestia etyczna i prawna. Natomiast zrównywanie członka rasy ludzkiej z innymi zwierzętami, to historycznie domena autorytarnych reżimów i zbrodniarzy.


@Ravenek:

Ludzie to zwierzęta. To jest fakt. Zgodnie z systematyką biologiczną, ludzie przynależą do królestwa zwierząt, w rodzinie ssaków.
Etyka to abstrakt,
  • Odpowiedz
@wypok312: dalej mamy pojęcie osoby ludzkiej w etyce, prawa człowieka. Jeden termin może mieć wiele znaczeń, zależnie od dziedziny i kontekstu.

Wy się obraziliście


ale naprawdę pluralis majestatis jest zbędny, chyba nie chcesz mi przypisywać zasług całego wykopu, kiedy faktycznie niedawno wstałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypok312: nie chodzi o to, czy wierzę, czy nie. Chodzi o propagowanie pogardy wobec drugiego człowieka, a w takich zadupiach to co powie ksiunc jest święte, więc mohery też będą miały takie podejście. Zrzucanie gejów z dachu też mi się nie podoba. Z twoja logika nie powinno mnie to obchodzić, bo nie jestem muzułmaninem.
  • Odpowiedz
@wypok312: ale co ty #!$%@?? Xd kazdy dorosły ma to w dupie, tu chodzi o dzieci i samą hipokryzje kościoła xd bo takim razie logiczną konsekwencją jest możliwość zabicia dzieci poczętych z in vitro
  • Odpowiedz
@wypok312:

Z tym że on miał na myśli wymiar religijny człowieczeństwa.

tłumaczysz go, jakbyś siedział w jego głowie. Nie wiem, co myślał, słyszę tylko jego słowa, do których mogę się odnieść.

Większość oburzonych ludzi ma o to ból dupy, mimo że sami
  • Odpowiedz