Wpis z mikrobloga

@greenzone: @Grash-Varrag-Arushat: można mieć ładnie wyglądająca szczękę a mieć problem ze zgryzem. Ja z wyglądu swojej szczęki jestem bardzo zadowolony, ale dentyści ciagle mnie wysyłają na operacje mojego zgryzu krzyżowego. Byłem na kilku konsultacjach u kołku ortodontow i żaden nie chciał się podjąć założenia mi aparatu bez operacji dwuszczekowej. Jak ktoś kojarzy temat to wie ze czasem rekonwalescencja po czymś takim to lekko licząc pół roku, zwykle dłużej. A efekt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grash-Varrag-Arushat: kwestia kalkulacji potencjalnych zysków i ryzyka strat.

Kolo z fotki wyglądał bardzo dobrze, także w zasadzie nie miał nic do zyskania (albo bardzo niewiele), a ryzyko, że będzie gorzej (bo już było dobrze) było wysokie.

Jak ktoś bez nieudanej operacji wygląda gorzej niż on po zabiegach, to niewiele ryzykuje (w kwestii wyglądu, bo nadal ryzykuje zdrowiem i sprawnością), natomiast sporo może zyskać.

Jest takie powiedzenie: lepsze jest wrogiem dobrego. I
@Grash-Varrag-Arushat sa jakies inne zdjecia przed/po? Bo na razie wpis jest mocno tendencyjny - pierwsze foto w dobrym swietle, a drugie jakies dolu i nie wiadomo ile po operacji - obstawiam, ze to po prostu opuchlizna nie zeszla jeszcze.