Wpis z mikrobloga

@laventel pojedziesz do eleganckiego kraju zagranicznego to za darmo w ramach oczekiwania dostaniesz fajny lokalny alkohol i chlebek na zagryzkę a w polsce? W polsce to spróbuj zamówić wodę z kranu jak jesteś spragniony to ci 16 zł policzą bo lokal zarabia głównie na napojach (XD). Jak w jakimś chlewie obsranym gownem.
No ale czego się dziwić jak polsce spragniony to możesz być jedynie od morderczego kaca bo przecież nie od słonecznej
Jakie lanie na talerzyk i maczanie baranie łby, to się chlebek po prostu delikatnie polewa i #!$%@?, a nie ze chlebem będziesz ciągle po talerzu smarował, ja pierdu... Pizzą też smarujecie po talerzu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laventel: protip- ja pytam gościa, który mi coś przynosi co to jest. Jak zna angielski to chętnie Ci opowie, a we Włoszech to oprócz tego, że powie Ci co to jest to jeszcze przybliży historie całej jego rodziny dwa pokolenia wstecz.

@JuneJohn: xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laventel: dla mnie za pierwszym razem też to był szok jak zamówiliśmy z różową deser i do niego dali nam butelkę likieru- na zasadzie pijcie ile chcecie.
Człowiek żyjący w tym smutnym kraju jest przyzwyczajony do ciągłego bycia czujnym czy ktoś w każdej sekundzie nie chce cię na czymś wydymać