Wpis z mikrobloga

195 784,80 - 20,33 = 195 764,47

Nadal odrabiam zaległości we wpisach.

Przebieżka z Makowa przez Grzechynię. Miało być 15 km z powrotem. Tymczasem w pewnym momencie widzę straż pożarną i pogotowie... na coś czekają? Nic to, lecę dalej. Potem jacyś ludzie w kamizelkach - dziwne... W pewnym momencie tam gdzie chciałem skręcić - stoi policja. Pytam się co jest... Paaanie, rajd samochodowy zaraz startuje, pan se nie pobiegasz!

No i musiałem nadrabiać kilometry, w dodatku okazało się że znowu trafiłem na inny fragment trasy rajdu i trzeba było po jakichś krzaczorach lecieć. Robiło się już mocno gorąco, zacząłem wymiękać. Do tego wleciałem w pokrzywy i na koniec osa mnie użarła w wargę []

No ale nic to, przeżyłem i dobiegłem do bazy ( ͡ ͜ʖ ͡) Stuknęło 20 km w tempie 5:35 - i tak nieźle jak na te perypetie.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 195 784,80 - 20,33 = 195 764,47

Nadal odrabiam zaległości we wpisach.

Przeb...

źródło: comment_16591794394PoI8xdoz5CP19X6stFg7v.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@enron proszę wybaczyć za niedogodności. Staraliśmy się informować o rajdzie gdzie popadnie, łącznie z ogólnopolskimi mediami, nie mówiąc o lokalnych. Mam nadzieję jednak, że udało się miło pooglądać nasze piękne okolice. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to dobry trening przed zbliżającymi się biegami górskimi w Makowie? Pozdro
  • Odpowiedz
  • 1
@enron proszę wybaczyć za niedogodności. Staraliśmy się informować o rajdzie gdzie popadnie, łącznie z ogólnopolskimi mediami, nie mówiąc o lokalnych. Mam nadzieję jednak, że udało się miło pooglądać nasze piękne okolice. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to dobry trening przed zbliżającymi się biegami górskimi w Makowie? Pozdro


@gabrally: no niestety na bieg górski w Makowie się nie załapałem, bo właśnie od wczoraj jestem w Ustce
  • Odpowiedz