Wpis z mikrobloga

nie wiem skąd ten kult 3310, bo chyba wszyscy pamiętamy że gdy pojawił się na rynku, to na tle innych telefonów miał opinię tego, którego obudowa rozpada się po upadku na ziemię


@goferek: No tak... obudowa a środek zostawał nie tknięty. To tak jak z autami obecnie, lekka stłuczka i auto rozwalone, a kiedyś wgniotło zderzak i tyle... strefy zgniotu. Taka nokia jak upadała i rozwalała jej się obudowa to wytracała
@Sultanat_Muszelki:ehhhh ile PLN sie zarobilo za gowniarza zmieniajac podswietlenia i soft i goniac na allegro! I tak najlepsze DCT-3 to 5510. To byl szal jak wszedl na rynek; najlepiej schodzilo podswietlenie bialo-niebieskie. I ten bol jak padl jeden modul od muzyki przy flashowaniu! I zdziwko jak otwierasz klapke a tam obudowana 3310:) 8210 to byl tez kozak w wyscigu na coraz mniejszy telefon. 8910i to juz w ogole byl inny swiat.
@Sultanat_Muszelki jedyna różnica to to że za czasów gdzie powstawał kult Nokii można było ją kupić za parę dych w lombardzie. Więc co tu porównywać do tel za pół czy 3 wypłaty już nie mówiąc o ekranach. To jak porównywać Seicento golfa 2 itp. do dzisiejszych aut z salonu i chwalić że jak się na parkingu zachaczy to #!$%@? sejakiem czy golfem 2 i można po lesie I polach latać a te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sultanat_Muszelki: nie wiem skąd ten kult 3310, bo chyba wszyscy pamiętamy że gdy pojawił się na rynku, to na tle innych telefonów miał opinię tego, którego obudowa rozpada się po upadku na ziemię

@goferek: no rozpadła się, więc składałeś ją do kupy i po problemie, o co chodzi? A nawet jak coś się stało to można było kupić nową oryginalną w jakimś salonie operatora i za 40zł (pamiętam doskonale cenę)
nie wiem skąd ten kult 3310


@goferek: ta legenda o niezniszczalności 3310 jest kultywowana przez ludzi, którzy pierwszy telefon mieli w erze smartfonów. Każdy, kto miał telefon w czasach, w których królowała 3310 wie doskonale, że to był plastikowy klocek, który na tle innych najgorzej znosił upadki. 3310 ZAWSZE rozlatywała się na trzy części - klapka, korpus i bateria. Dodatkowo ten niebieski plastik znakomicie przyjmował na klatę wszystkie upadki, więc po
aegypius - > nie wiem skąd ten kult 3310

@goferek: ta legenda o niezniszczalności ...

źródło: comment_1659173744vij7PSE3J9u7EMNV9LjtP3.jpg

Pobierz
@goferek: Może stad, że jak spadł to się rozleciał i można go było złożyć i działał.
Albo się kupiło obudowę za 25 zł i był jak nowy, niezniszczalny.

Inne miały obudowy nierozbieralne i jak tel spadł to był zniszczony.