Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
618 493 + 68 = 618 561

koniec tygodnia, słoneczko trzeba wykorzystać.
deserek wyśmienity, a gdyby było mało - wykręcone nowe PR watuf na 1 oraz 5 sekund.
bariera 16w/kg z 1s przekroczona ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rowerowyrownik #szosa #rower #ruszwarszawa #coffeeridewykop

Skrypt | Statystyki
Poemat - 618 493 + 68 = 618 561

koniec tygodnia, słoneczko trzeba wykorzystać.
de...

źródło: comment_1659093550uG3ZWd07qMX8bMO3LBFARA.jpg

Pobierz
  • 20
@marausz: to jedyny minus i plus dużych chłopów XD godzina jazdy, czy tlen czy interwały wychodzi mi koło 700-9000kcal przy podobnej wadze jak OP. Potem problem jest na zero wyjść jak się na długą wycieczkę jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poemat: Cały czas pilnuje, codziennie wazę i liczę kcal 1900/2000kcal zrzuciłem od początku sezonu z7 kg i teraz stoi
A nie chce już zmniejszać kcal
Do tego była Silownia 3x/tydz plus zależnie od pogody 2-3 razy rower na tydzień minimum 50-60 km a czasami więcej
Nie mam nadwagi aktualnie 183/85 kg ale jeszcze chciałem podciągnąć trochę
@Poemat: Ja już liczę kilka lat kcal używam fitatu cały czas przed pandemia spoko mi wychodziły redukcje nawet na 8-10% bf rekordowo
Teraz kilka lat doszło i nie idzie jak dawniej
@Poemat: Zupelnie jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko u mnie to bierze sie ze świadomości pochodzenia ramy. Jak dobrze pojdzie to wymienię niedługo ramę na cos bardziej markowego z nadzieją ze bedzie bezpieczniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem problem jest na zero wyjść jak się na długą wycieczkę jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TypowyXD: ja po całym dniu w górach to 3-4 dni potrzebuję po 2 obiady. Baba drze ryja, że przez te moje wycieczki zbankrutujemy, bo tyle na jedzenie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)