Wpis z mikrobloga

Żeby pokazać przywiązanie do klubu i okazać wsparcie? Co to za debilne pytania? Kibolstwo serio ma takie rozkminy co do głupiej flagi? xD


@Mikka mnie nie pytaj ¯_(ツ)_/¯ ja tam nie wiem po co ten Angol robił ta flagę.
@banan0: el klasiko, teraz będzie tysiące newsów, o tym jaka to kompromitacja, jaki wstyd za granicą, jakie upokorzenie i frajerstwo, że typowi #!$%@? flagę na meczu. BO JEST ZA GRANICY !1 Może ktoś mu zakosił ta flage przez pomyłke, albo może faktycznie ktoś mu ją #!$%@?ł, ale #!$%@? on jest z zagranicy, i to jest teraz sprawa narodowa, aby go przeprosić, powiedzieć głośno : słuchaj my jestesmy z Polski uga buga
@Rga79 eh, ale ja tylko pytam skąd taka potrzeba, bo ja np takiej nie odczuwam - próbuje skumać, stąd pytanie. Przecież pytając, nie zakazuje mu.

Kradzieży nie bronie, natomiast wyjaśniam jak to jest postrzegane ze strony trybun fanatycznych i jakie wg nich tam panują zasady.
@rolnik_wykopowy
Dzisiejsza husaria nie zajmuje się meczami tylko #!$%@? na granicy w obcokrajowców o odcieniu skóry nie zgadzającej się z ichniejszą paletą barw. Oczywiście husarze uzbrojeni husarze w kije, kasety, noże i pałki atakują w grupie pojedyncze bezbronne osoby, żeby zwiększyć szanse na wygraną.