Wpis z mikrobloga

Kiedyś na yt widziałem filmik od jakiegos fizjoterapeuty który robił jakiś zabieg coś jak masaż z nastawianiem kości czy coś w tym stylu(oglądałem dość dawno i nie wiem jak to dokładnie wyglądało żeby to lepiej opisać) i dzięki temu gościowi się poprawiła postawa i siła i chciałbym sobie coś takiego przetestować tylko nie wiem jak się taki zabieg nazywa i kto mi go dobrze zrobi we Wrocławiu.
#silownia #mikrokoksy #fizjoterapia
  • 9
@kilemile: a wiesz ile bierze za takie coś? Bo znam typa dużo jego filmów widziałem i jest mega ogarnięty, ale boje się, że mnie skasuje konkretnie za to. Na stronie nie widzę żadnych cenników.
@Arekt: Byłem u niego dwa razy parę lat temu na konsultacji, chociaż kręgosłup chyba też nastawiał. To dość standardowa praktyka. Skasował jak każdy inny fizjoterapeuta, za to przekazał mnóstwo wiedzy i wizyta trwała ponad godzinę. Ale to było jeszcze zanim został internetowym celebrytą xD Po prostu się zapytaj ile kosztuje wizyta. Ale to nie jest fizyka kwantowa, tak naprawdę to zrobi to każdy ogarnięty fizjoterapeuta, który zajmuje się chiropraktyką.