Wpis z mikrobloga

Wczoraj z dziadem byłam w Sayuri sushi, drugie zdjęcie w komentarzu. Potem poszliśmy na hulajnogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miał 26 lat i mówił, ze jest samotnym ojcem, nie ukrywam, ze mi się takie coś nie podoba, mógłby mieć chociaż o tym napisane w opisie na #tinder Tak czy siak, moj challenge, który polega na tym, żeby do końca miesiąca jeść za darmo na koszt dziada zmierza w dobrym kierunku z czego jestem zadowolona. #rozowyslonikxrandkuje #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #jedzzwykopem #jedzenie
Pobierz rozowyslonikx - Wczoraj z dziadem byłam w Sayuri sushi, drugie zdjęcie w komentarzu. ...
źródło: comment_1658990292UUPqhVq0rtm9naddrV5D9m.jpg
  • 96
@rozowyslonikx: Nie żebym szanował coś takiego jak ty, ale ból dupy wywołujesz przepyszny xD
Nie dosyć, że incele obsrane po pachy co widać po wpisach i prześciganiu się w nazywaniu cię #!$%@?ą (jakby to kogoś obchodziło xD), to jeszcze pięknie obnażasz ich żałosne zakłamanie. Ta akcja jest tym czego wykop potrzebował, a o tym nie wiedział.
Gdybyś jeszcze nie ściemniała, że to jakiś codzienny challenge, podczas gdy w rzeczywistości przez cały
@ostr Bait nie bait (w moim odczuciu 100%) aczkolwiek miałem w poprzedniej pracy koleżankę, która za mądra nie była, z wyglądu 158cm blondynka 48kg dla mnie przeciętna. Rzuciła swojego chłopa i nie minęło dwa tygodnie (gdzie wcześniej mówiła, że nie chce nikogo poznawać) rzuciła się na tindera i chodziła jeść za darmo chwaląc się tym na prawo i lewo - zawsze z mojej strony dawałem jej do zrozumienia pogardę, ale ją to
@mattz_: chłop sam wychowuje dziecko, wyobrażam sobie ze to ciężkie dla niego, dlatego szuka drugiej połówki. Chce zapewnić dziecku mamę. A ta dziewczyna chciała go tylko wykorzystać na darmowy posiłek i już przed spotkaniem wiedziała ze nic z tego nie będzie. Ten ojciec nie jest jakimś spermiarzem poprószy chce zapewnić dziecku mamę
@mattz_: chłop sam wychowuje dziecko, wyobrażam sobie ze to ciężkie dla niego, dlatego szuka drugiej połówki. Chce zapewnić dziecku mamę. A ta dziewczyna chciała go tylko wykorzystać na darmowy posiłek i już przed spotkaniem wiedziała ze nic z tego nie będzie. Ten ojciec nie jest jakimś spermiarzem poprószy chce zapewnić dziecku mamę


@Kitkatket: już dopowiadaj sobie historie o samotnym biednym ojcu, który na tinderze szuka matki dla swojego dziecka, na
@mattz_: znam podobna historie z własnego podwórka. Chłopak sam wychowuje córeczkę bo żona/matka wolała wypić 100 lub #!$%@? w nos. I od czasu do czasu wchodzi na tindera bo chce kogoś poznać. Kiedyś byłem u niego a jego córka pyta się gdzie mama a mama na odwyku siedzi. Sam go namawiałem żeby poszukał kogoś bo szkoda dziecka. Dziadkowie wiadomo pomagają sami czasami wyskoczymy na piwo bo jak by miał sam się