Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zerwałem kontakt z moim obecnym kręgiem znajomych z technikum i jednym kumplem tydzień temu po aferze na naszej grupie na Messenger.

Więc tak. Jestem z małego miasteczka, w domu przelewał się tylko alkohol, nie miałem ojca, rodzina biedna, poszedłem do technikum w dużym mieście, ukończyłem je. Awantury domowe przerodziły się w zerwanie kontaktów, odszedłem z domu mając 19/20 lat. Ale duchowo nie było mnie tam od końcówki gimnazjum (szkoła z Internaten), natomiast już od końcówki technikum dorabiałem więc nie było trudno się utrzymać.

Studuje zaocznie, niedługo będę inżynierem. I aktualnie mając 24 lata skarżę się na:

jestem #mikrokoksy bo niski 173, drobna budowa ciała, 66kg Ćwiczę już 6 rok, z dietą od 2, i coś się zmienia, ale to wciąż za mało. Dla kogo zapytacie? Dla dziewczyn z #tinder
Na randkach słyszę że jestem niski i chudy. Serio. Dużo osób mi to mówi. Nie każdy bo nie każdy. Ale jednak.

Skarżę się na trudny start w życiu, bo biednie i patologicznie. Alkohol, agresja słowna i fizyczna w domu. To jest mój punkt wyjścia.

Moim dużym kompleksem jest #matematyka bo nie mogę jej pojąć, a jestem na studiach gdzie jest to konieczne. Zdaję na 3, mimo dużego wysiłku psychicznego. Wiele osób ma ewidentnie łatwiej.
#studbaza

Brak dziewczyny, ale randkuje.

Chcę przez to wszystko przekazać, że nie było i nie jest łatwo w moim życiu. Miałem utrudnienia, dalej mam. Myślę że to obiektywne rzeczy.

Ostatnio coś we mnie pękło, poskarżyłem się na cały świat, bo dziewczyna (z którą wiązałem nadzieję) olała mnie, bo nie mam efektów na siłowni, bo moja rodzina ostatnio daje się we znaki, bo ktoś mnie okradł, bo , bo, bo, itd.

Ostatnio jakaś czarna seria.

W dodatku nie stać mnie na zdrowy uśmiech. Leczę zęby i chcę je prostować. Oczywiście za swój zarobek. Zmieniam też prace na lepszą. Ale na razie nie mam pieniędzy więc ogółem pracuje na dwa zazębiające się etaty. I studuje przypomnę.

I wiecie co? Wiecie co zrobili moi znajomi z technikum? Obsmarowali mnie grupowo gównem.

Moje problemy nie są ważne, nie są pilne, za dużo chcę od życia, nie znam swojego miejsca (w sensie #matematyka) bo dla nich chyba ujmą jest pracować na coś latami. Oni tylko chcą zdać semestr....

Rodzice ich utrzymują, poszli na łatwiejsze uczelnie, więc niektórzy mają stypendia, pozostali zdolni zarzucają mi pychę (bo jestem za głupi według nich).

Jeśli chodzi o siłownię to znając moja sytuację, kazali mi się poddać. xD

Ostatecznie, okazało się że mam problemy jak dziecko z przedszkola (że to niesprawiedliwe), że narzekam zamiast pracować. A w ogóle to najlepiej nie mówić, bo to męczy ludzi koleżanka, mówiła, że zerwie kontakt, co zresztą zrobiła blokując mnie na Messenger.

Z mojej perspektywy mam problemy, walczę ciągle z losem, w porównaniu do grupy moich tak zwanych kolegów jestem gigantem, bo co drugi ma pełną rodzinę i dom z ogrodem. Gdzie ja pracuję zasadniczo od zera.

A na końcu okazało się że tylko narzekam i mam więcej pracować. Mam dwa etaty, robię strony www i niedługo wskakuje jako devops. Dotychczas szkoliłem po całej Polsce z #excel

I ja za mało pracuje? Wyszedłem z grupy.
Powiedźcie coś mądrego, bo ja nie wiem, poczułem się zdradzony. Filmik pięknie uzupełnia te historie.

#przgryw #filozofia #psychologia #pytanie #zalesie

https://youtu.be/BKJeOdNzBgI?t=984

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e14d1cc4d073d02feab44a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zerwałem kontakt z moim obecnym krę...
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: poczytaj to co napisałeś i sam oceń czego ci brakuje. Według mnie niczego, przede wszystkim jesteś zdrowy i smaodzielny. Znajomych olej twoje życie od nich nie zależy zwyczajnie nie są świadomi i dojrzali na tyle żeby ogarnąć życie. Bardzo dobrze, że dostajesz po dupie tylko po to żebyś docenił w końcu to co robisz. Nie licz , że będziesz na liście 100 najbogatszych Polaków jak nie będziesz #!$%@? bardziej. Studia
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli towarzystwo było toksyczne i niesprawiedliwe to zwyczajnie zerwij kontakt, ale weź też pod uwagę, że czasami ludzie nie działają wyłącznie z czystej złośliwości, ale mogą chcieć przekazać ci coś czego nie chcesz do siebie dopuścić. Jak ci któraś z kolei osoba mówi, że męczysz i za dużo narzekasz to warto się pochylić nad tym czemu po raz kolejny ktoś ci stawia te same zarzuty i popracować nad sobą.
jaka normalna dziewczyna chce takich chudzielców


@Zieew: Oskarki pędzlaki 185/60 peklują aż czeszczy. A #!$%@? na siłce koksiki zwykle walą konia albo ruchają jakieś patokaryny/fitnesiary. Morda > Wzrost > dlugo dlugo nic > mieśnie (przy czym lekki zarys lepszy niz napompowany byczek).
@AnonimoweMirkoWyznania:
Im jest łatwo – brak realnych problemów a dla nich jesteś zderzeń z rzeczywistością, której się boją której nie znają i nie dadzą sobie z nią rady jeżeli mieli by stawić czoła temu co Ty. Tak miałeś trudno owszem nie zazdroszczę i to że robisz to co robisz angażujesz się uczysz pracujesz to tylko buduje twój kręgosłup moralny i wartości jakimi kiedyś kogoś obdarujesz (np. dzieci) a wartości to chociażby