Wpis z mikrobloga

@krdk dokładnie :D w zeszłym tygodniu wchodziłam na Rysy, mijałam kilka takich miejsc xD z jednej strony słabo, ale z drugiej strony co zrobić gdy jest się na takich, powiedzmy, 2000 m n.p.m, najbliższe schronisko to 2-3 godziny marszu (albo w ogóle brak w okolicy), a ciśnie niemiłosiernie? :D w sumie to nawet trochę podziwiam takich ludzi, że załatwiają się na szlaku, gdzie jest nawet spory ruch i w każdej chwili ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@faramka: No dziwnie, ale jak przyciśnie, a do najbliższego WC jest godzina drogi to co zrobisz?


@krdk: Co godzinę to są kilble nad morskie Oko, są szlaki przy których nawet przy wejściu nie ma Toikow a szlak trwa 6-8h.
Organizmu nie oszukasz i czasami trzeba, dlatego powinno być pozwolenie na wejście do 5-10 m w głąb lasu aby ludzie nie musieli walić na ścieżki
@krdk: Właśnie to mnie zastanawiało, co inni ludzie robią gdy się chce, a nie wolno? Poza najpopularniejszymi szlakami nie ma żadnych toitoi, ja zawsze mam w dupie zakazy i schodzę na bok aby spokojnie wyszczać się gdzieś w krzakach. Dwójkę staram się załatwić rano, ale na wszelki wypadek zawsze mam rolkę srajtaśmy gdyby pocisnęło na szlaku.
w sumie to nawet trochę podziwiam takich ludzi, że załatwiają się na szlaku, gdzie jest nawet spory ruch i w każdej chwili ktoś może nadejść :D


@karoszka: ale co zrobisz, jak masz tajfun w jelitach i każdy krok sprawia ból? Podejrzewam, że mieszania bólu i adrenaliny robi robotę i człowiek się nawet nie zastanawia nad tym. Mózg jest nastawiony na zrzucenie "ładunku", obojętnie gdzie.
@wykolejony: Dokładnie, zawsze krytycznie patrzyłem na ludzi, którzy srają po krzakach, dopóki w trakcie biegania nie trafiło na mnie. Co prawda był to zwykły las, a nie park narodowy, ale nie liczyło się nic innego, niż znaleźć jakieś w miarę ustronne krzaki i zrzucić bombę :D
@krdk: Zawsze jak szedłem jakimś szlakiem to zauważywszy jakaś mniej lub bardziej wydeptaną ścieżkę odchodzącą nagle od szlaku to już wiedziałem,że to czarny szlak na papierzaka. Zazwyczaj tak było ;p