Wpis z mikrobloga

Swoją drogą trzeba być niezłym babskim przegrywem, żeby poświęcać czas i środki, żeby pisać książkę o nic nieznaczącym w internecie (liczbowo) tagu z gównoforum pt. wykop.peel. Co następne? Monografia o najbardziej dziwkarskich tematach z wizaz.pl w odwecie xd?
@gimnazjumqqq: Ja chyba chciałam odpisać osobie, która pisała, że gadamy do książki z normikami, bo prawdziwym przegrywom nie przeszkadza nazywanie ich przegrywami, a kliknęłam Twoją odpowiedź na tamten komentarz - sorry. W każdym razie: nie, to nie bohaterom naszej książki przeszkadza, oni to tylko zabawnie wyśmiali i postanowiłyśmy (za ich zgodą) się tym podzielić. Nam samym ten rodzaj humorku bardzo umilił pracę nad książką i doceniamy go.
@Shatter: Ale te nowe terminy uważam super i chętnie będę używać wobec osób, które chcą być tak nazywane. :) Ogólnie to bardzo byśmy chciały żyć z wami w pokoju, bo naszym celem nie jest kompromitacja tagu i ukazanie przegrywów w najgorszym świetle. Ale no nie da się, bo szukacie za wszelką cenę przejawów złej woli, nawet w takim śmieszkowym poście, mimo że w dotychczasowych artykułach pisałyśmy o przegrywach i incelach lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@herzyk_wieczorkiewicz: () jprdl jeśli is mam dwucyfrowe IQ a ty nie, to musisz mieścić się w przedziale 0-9. Dobrze wiem dziecko, że hasło "osoby niewygrywające" ma charakter prześmiewczy.

Teraz dla Wyobraź sobie, że ktoś pisze książkę pt "problemy czarnuchów" i jakiś murzyn zwraca uwagę, że może lepiej mówić "problemy czarnoskórych, kolorowych lub afrykanerów" i zostaje cytowany z komentarzem "beka z nygusa, xD". Pełna profeska, Płeć empatyczna po
@sidhellfire: typie xDDDDD po raz enty: żaden przegryw nam nie mówił, że mamy nie pisać ,,przegrywy". Pisały to lewaki, które nas followują i nie mają z przegrywem nic wspólnego. Przegrywy, z którymi mamy kontakt, wyśmiały tę poprawność, wymyślając sarkastyczne ,,osoba w kryzysie #!$%@?". Doceniamy ten humorek i się nim za zgodą osób podzieliłyśmy.

Więc żeby było ci łatwiej misiu, użyję twojego przykładu: to tak, jakby czarni określali się mianem czarnuchów i