Wpis z mikrobloga

@mienskoduszone: w sensie ja nie jestem przeciwko im, ani Wam-przygrywom. Tak po prostu wyszedłem spontanicznie z inicjatywą

Chwała im za zwrócenie uwagi na przegrywizm, choć obawiam się, czy nie obróci to sie przeciwko nam

Myślałem bardziej o "docer", ale zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gimnazjumqqq: ogolem jak bardzo mozna nie rozumiec sarkazmu, zeby nie zrozumiec, ze "osoby niewygrywajace/osoby w kryzysie #!$%@?", to jest odniesienie do tych roznych lewicowych okreslen? xdddd

mam nadzieje, ze to ostatni raz jak sie do tego odnosze, ale tak jak pisal ziomek @up, na #!$%@? im dawac atencje? Nie tworzcie zadnych wpisow, nie udzielajcie sie, bo zaraz wyjdzie, ze za polowe ruchu wokol ich ksiazki odpowiadaja wykopki xD
@Wojt_ASR_: mi to bardziej po myślach chodzi to, że ona tak napisała na swoim facebooku gdzie jej obserwujący to są 95% twitterowe julki które nie są zaznajomione ze środowiskiem przegrywów i jeszcze se pomyślą że ona to na serio napisała dlatego jestem zdziwiony że napisała taki post który dużą jej grupę odbiorczą może wprowadzić w błąd i błędne przeświadczenie