Wpis z mikrobloga

typie xDDDDD po raz enty: żaden przegryw nam nie mówił, że mamy nie pisać ,,przegrywy". Pisały to lewaki, które nas followują i nie mają z przegrywem nic wspólnego. Przegrywy, z którymi mamy kontakt, wyśmiały tę poprawność, wymyślając sarkastyczne ,,osoba w kryzysie #!$%@?". Doceniamy ten humorek i się nim za zgodą osób podzieliłyśmy.


@herzyk_wieczorkiewicz: Halo. Ja jestem lewakiem i osobą uważaną za przegrywającą życie.
@Voiman_etsija: Ok, mówię tylko, kto się do nas rzucał o to, że używamy słowa ''przegryw'' pisząc o osobach, które się z nim utożsamiają. To nie znaczy, że uważamy te osoby za beznadziejne, tak jak one siebie uważają. Przeciwnie, wielu ma super humorek, sporo jest wrażliwych, inteligentnych osób, albo po prostu miłych, fajnych, bystrych. Ale niestety nie możemy opisywać społeczności osób, które identyfikują się jako przegrywy, bez użycia tego słowa.
@herzyk_wieczorkiewicz: To już też chyba specyfika tego typu publikacji? Jakieś viralowe fragmenty dotrą do zdecydowanie większej liczby osób, niż sama książka, i to na podstawie tych wyrwanych fragmentów pewnie się będzie toczyć dyskusja.

A hejt/łapanie za słówka na leftbooku to czemu? Z powodu grania adwokata diabła, i narracji, że jednak nie każdy to incel, który nienawidzi kobiet, a do tego zamierza iść śladami Elliota Rodgersa?
@herzyk_wieczorkiewicz: Welp, przynajmniej w słusznej sprawie!
+ tak kończąc, o zagłębianiu się w temat nie będę pisał, bo o tym chyba jest książka xd, natomiast tak tylko chciałem przypomnieć, że nawet najbardziej, wydawałoby się, krytyczny przypadek jest w stanie się z tego wyleczyć, gdy tylko kogoś znajdzie.

A największą krzywdę, to ludzie spod tagu robią sobie, bo część z nich to naprawdę wartościowe, dobrze wyglądające osoby, które przez to, że tkwią
Wołam, ponieważ zaplusowaliście ten wpis.

Zobowiązałem się do kupienia dla Was książki pt.:#przegryw" autorstwa koleżanek red. Herzyk i red. Wieczorkiewicz. W dniu, gdy książka wejdzie kupię jedną, zeskanuję i opublikuję dla zainteresowanych wykopków (prawdopodobnie w pdf). Jeśli chcesz być wołanym na publikację, zaplusuj wpis do wołania:

https://www.wykop.pl/wpis/66925897/centralna-lista-do-wolania