Wpis z mikrobloga

@Czarek9341: jeden rabin powe tak, drugi powie nie. Obejrzyj klatkę schodową elewację (dewastacja, ślady remontów etc.) dość dokładnie, to ci dużo powie o sąsiadach. Ulrychów to nie jest jakieś potężne gniazdo patoli, ale jest ich tam sporo i jeśli trafisz na takie zadżumione miejsce to ani mieszkać ani sprzedać... jak trafisz na taką umiarkwaną patolę to można poznać ciekawych ludzi i mieć ich w odwodzie na czarną godzinę, czasem Seba z
@uhu8: generalny remont to akurat dla mnie nie problem, wolę kupić taniej mieszkanie i zrobić w nim generalkę, niz kupić mieszkanie do odświeżenia. Znam przypadek gdzie koleś kupił mieszkanie do wprowadzenia a się okazało, że intalacja elektryczna jest zrobiona na #!$%@? i musiał ją wymieniać. Przy generalce można tego uniknąć i ogarnąć mieszkanie bardziej po swojemu
@Czarek9341: generalnie jestem za domem pod miastem, ale samoa miasto tez obserwuje - ceny sa jak mowisz, z tym ze ja patrze na ursynow - plyta do remontu to nawet mniej niz 9k, ladnie zrobione 10,5-11 - a to przeciez tylko ceny ofertowe ;) Porownujac do nowego budownictwa przy metrze - 50% promocja.... no jest to kuszace...