Wpis z mikrobloga

ten challenge jest świetny, doskonale pokazuję hipokryzję wykopków

@Andrzejuniedenerwuj Powinna być jakaś odznaka dla ludzi myślących że tysiące użytkowników wykopu jest jednolita masa która myśli tak samo.
  • Odpowiedz
Nic. Ale jeśli nic nie dajesz, to też nic nie bierz. Płać za swoje zamówienia, albo w ogóle nie wychodź na spotkania. Po prostu nie oszukuj ludzi. Oni myślą, że te spotkania traktujesz na poważnie, które mogą prowadzić do związku, czy seksu. To, że są naiwni, nawet jeśli bardzo nie jest żadnym usprawiedliwieniem.


@TeBerry: Przecież pisałam, że jak wyjdzie jakaś ciekawa znajomość to ok. Daję wszystkim szansę poznać się od strony
  • Odpowiedz
  • 0
@Vidella ale wiesz, że jak idziesz z kimś na randkę, to facet może czegos oczekiwać (nie chodzi o wymagania ale może myśleć o tym, żeby później przenieść kolacje do łóżka).
Jasne, jak zna się z kims jakims czas i jest się na przyjacielskich relacjach mozna iść wtedy na kolacje (ale to nie jest randka) to wtedy dziwne jakby ktoś oczekiwał czegoś wiecej. Poza tym na takim spotkaniu raczej nikt nikomu nie stawia.
  • Odpowiedz
@Dariel: No wiem, że może czegoś oczekiwać, nie zabronię mu tego. Ale co mam w związku z tym zrobić? Każda kobieta której nie interesuje szybki seks po 1 randce ma od razu mówić "nie chcę abyś wkładał we mnie penisa"? xd Poza tym nigdy nie wiadomo może kogoś polubię i w końcu do czegoś dojdzie. Od tego są randki żeby zobaczyć czy się polubi drugą osobę. Ja na pewno z niczego
  • Odpowiedz
@Vidella: cały myk polega na zasadzie wzajemności:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Regu%C5%82a_wzajemno%C5%9Bci

Jest ona zakorzeniona w naszej psychologii i kulturze. Różnie jej „oddziaływanie” widać wśród innych ludzi. Niektórzy za punkt honoru za przysługe sobie biorą wynagrodzenie kogoś. Inni wykorzystują to przy sprzedaży.. albo w wielu innych sytuacjach.

Właściwie relacje damsko-męskie też na tym bazują. Myślisz, że faceci stawiają dziewczynom drinki, czy posiłki zupełnie bezinteresownie, bo widzą że dziewczyna stoi przy barze i nie ma czego
  • Odpowiedz
Właściwie relacje damsko-męskie też na tym bazują. Myślisz, że faceci stawiają dziewczynom drinki, czy posiłki zupełnie bezinteresownie, bo widzą że dziewczyna stoi przy barze i nie ma czego pić albo chodzi głodna bez obiadu? :)


@quizonmyface: Ależ rozumiem tę zasadę i ciągle podkreślam że wiem że faceci oczekują czegoś wzamian i to jest właśnie słabe. Jeżeli się na coś godzę to dlatego, że chcę, i nie, nie jestem niczego winna nikomu.
  • Odpowiedz
@Vidella: możesz też komuś po prostu odmówić, jeśli czujesz że nie masz jak się komuś za to odwdzięczyć.

Jak na razie Twoja argumentacja sprowadza się do tego, że jakby chłop Cie zaprosił na obiad, to Ty w sumie nie wiesz dlaczego xD, bo nie ma na co liczyć, oczekiwać. Jeśli nie ma na co liczyć to odrzucasz propozycje. Jeśli przyjmujesz to może na coś liczyć.

Faceci nieznajomych facetów nie wyciągają na
  • Odpowiedz