Wpis z mikrobloga

taki co niczego nie chce w zamian za stawianie szamy obcej dupie to frajer a nie nice guy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mrbimbek: Nie, to po prostu nice guy, który jest bezinteresownie miły i za swoje czyny nie oczekuje niczego w zamian. Jeżeli ktoś jest miły i dobry bo zawsze oczekuje czegoś w zamian to dla mnie to nie jest bycie miłym czy dobrym

możesz też komuś
  • Odpowiedz
@Vidella: nic nie sugeruje, nie nazywam dziwkami, #!$%@?, prostytutkami, to Ty raczej wyciągasz takie wyolbrzymienia, bynajmniej nie z moich rozważań..

Chodzi mi o prostą rzecz. Jeśli przyjmujesz coś od kogoś, to kultura (i reguła wzajemności) nakazuje się odwzajemnić. Jeśli nie chcesz być do tego zobowiązana(kulturowo), najlepiej odmówić spotkania albo zapłacić za siebie. Staram się zrozumieć Twój punkt widzenia. W jaki sposób odwzajemnić taki gest, dlaczego kobieta nie czuje się źle w
  • Odpowiedz
@Vidella: A pomyślałaś może dlaczego ktoś "oferuje Ci spotkanie w restauracji"? Bo generalnie na randki chodzą dwie osoby potencjalnie sobą zainteresowane w celu zapoznania się i miłego spędzenia czasu. Każdy czegoś oczekuje, czasem to rozmowa lub nowi znajomi. Przyzwoici ludzie zapraszani na randkę gdzie ktoś za nich płaci zapraszają na kolejną i tym razem to oni wychodzą z inicjatywą.

Jak mnie ktoś zaprasza na obiad to mnie nie interesuje dlaczego. Uznaję,
  • Odpowiedz
Chodzi mi o prostą rzecz. Jeśli przyjmujesz coś od kogoś, to kultura (i reguła wzajemności) nakazuje się odwzajemnić. Jeśli nie chcesz być do tego zobowiązana(kulturowo), najlepiej odmówić spotkania albo zapłacić za siebie. Staram się zrozumieć Twój punkt widzenia. W jaki sposób odwzajemnić taki gest, dlaczego kobieta nie czuje się źle w takiej sytuacji, czy wychodzi z tego z twarzą? Czy uważasz, że taka kobieta się szanuje?


@quizonmyface: Ok to w jaki
  • Odpowiedz
@Vidella: Wiadomo, większość samotnych kobiet nikogo nie szuka bo to przyznanie się do bycia nieatrakcyjną, bo w ich głowach atrakcyjne kobiety nie muszą nikogo szukać tylko przeglądają oferty. Dlatego "nie szukam ale nie mówię nie" to klucz, który większość facetów poprawnie zinterpretuje.

OPka kokietuje i zwodzi, udaje że szuka faceta a chce się tylko najeść. Nie dziwne że w drugą stronę powstają projekty Klaudiusz gdzie facet udaje że chce zasponsorować spotkanie
  • Odpowiedz
szony i tepe dzidy to nie kobiety xD


@nukey: Papa kochany :3

Jesteś #!$%@? XD


@Eddenn: Jesteś kolejny w kolejce

Wiadomo, większość samotnych kobiet nikogo nie szuka bo to przyznanie się do bycia nieatrakcyjną, bo w ich głowach atrakcyjne kobiety nie muszą nikogo szukać tylko przeglądają oferty. Dlatego "nie szukam ale nie mówię nie" to klucz, który większość facetów poprawnie zinterpretuje.

OPka kokietuje i zwodzi, udaje że szuka faceta a
  • Odpowiedz
@Eddenn: Nie kur*ię bo nie uprawiam z nikim seksu. Kur*iłabym się gdybym poszła z kimś do łóżka ponieważ stawił mi obiad (czyli Wasza logika).

Mówię że jesteś nastepny w kolejce do bana jak kolega wyżej a nie do pójścia ze mną na obiad xd
  • Odpowiedz