Wpis z mikrobloga

Oglądanie przez 9-latke ciała matki w żaden sposób jej nie zaszkodzi.


@ciemnienie: Ale po co to robić? Przecież da się umyć dzieciaka samemu będąc ubranym. Woda nie pryska nie wiadomo jak, a i tak trzeba głowę odchylić, bo inaczej będzie lecieć do oczu. Zresztą dzieciak w takim wieku to już sam powinien się umieć myć.
  • Odpowiedz
to w PL jest obsesja na punkcie ukrywania nagości. W Skandynawii nie ma z tym problemu.

Oglądanie przez 9-latke ciała matki w żaden sposób jej nie zaszkodzi.


@ciemnienie: jej nie częsciowo.... ale nam czytającym to gówno i znajomym już tak...
a jak takiej dziewczynie chłopaki ze szkoły znajdą taki post jej starej to nie dadzą jej żyć.

Nikt nie hejtuje nagości tylko debilizm posta i chwalenia się takim syfem publicznie
  • Odpowiedz
@bobikufel: prawdopodobnie jest to post na jakiejś grupie dla rodziców, znajomi nie widzą prostowania w grupach na wallu.

Czapa należy się temu, kto takie rzeczy wywlekać z tematycznych grup do tego przeznaczonych i rozciąga po necie.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: dokładnie tak, pamiętam jak o tym wieki temu opowiadał nam nauczyciel geografii, lata 80-te. Potem dziwota, że w naszym dzikim kraju młodzież się boi nagości, ma problemy z tym generalnie, nagość to temat tabu, o seksie nie wspominając.
  • Odpowiedz
@Freyu77: spedzialam trochę czasu w Skandynawii i tam mają naprawdę luz w temacie. U nas ogarnięcia w tym zakresie uczą trochę sauny na poziomie, z kulturą saunowania. Ogólnie nagośc w takim wydaniu jest spoko.
  • Odpowiedz
@Hyrieus: to w PL jest obsesja na punkcie ukrywania nagości. W Skandynawii nie ma z tym problemu.


@ciemnienie: I, co, w Skandynawii też dodają takie posty na FB? Bo ja jednak trochę inaczej ją pamiętam - jako dystans społeczny i po prostu nie patrzę i nie wpieprzam się innym co robią, ani tym bardziej jak nie jestem nastolatkiem to nie szukam atencji - a już na pewno nie tematem dzieci
  • Odpowiedz
@Gluptaki: jak pisałam to pewnie post z tematycznej grupy, w której ludzie sobie po prostu rozmawiaja, wymieniają anegdotki. Niech się wstydzi ten co robi screeny i puszcza to dalej w sieć, bo to z nim jest coś nie tak.
  • Odpowiedz