Wpis z mikrobloga

@everytime: było pokreślić, że z założonym headerem, czy jak to się nazywa
u mnie na wsi z te 20-25 lat temu jak tam mieszkałem i sobie rowerkiem jeździłem to nie widziałem gospodarza coby się między polami przemiszczał prawidłowo ciągnąc to z tyłu

teraz ponoć z tym lepiej, no i sprzet rolniczy większy, taki CLAAS to by pewnie całą drogę wiejską zajął rozstawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@everytime Pamietam jak jeździłem do babci na wieś i pole dzierżawił Niemiec. Wtedy to wszyscy podziwiali jego maszyny. U nas ursusy bizony a on nowe sprzęty
u mnie na wsi z te 20-25 lat temu jak tam mieszkałem i sobie rowerkiem jeździłem to nie widziałem gospodarza coby się między polami przemiszczał prawidłowo ciągnąc to z tyłu


@FrasierCrane: Bo ruch był znikomy. Mieszkam pod miastem i też tak się jeździło i dało się tak wszędzie dojechać, nawet policja się nie czepiała, a było to jeszcze niecałe 15 lat temu. Dziś w mojej okolicy trudno się osobówką włączyć do
@fred_z_zambrowa: A bizon w ogole miał odpinany heder z możliwością ciągnięcia go za sobą? XD w dzieciństwie się nakezdzilem tym z dziadkiem czy wujem ale nie pamiętam żeby ktokolwiek u mnie w mieście ciągnął heder za sobą xD a na jednej ulicy to z 4-5 bizonów było
@Gregiv: bardzo ciekawa scena, ktora pokazuje cos dla #ciezarowkiboners #ciezarowki

Otoz magnumka ma kabine zawieszona tylko na poduszkach bez zawiasow do jej dzwigania, bo te trzeba zapiac przed dzwiganiem kabiny. W praktyce to najbezpieczniejsza ciezarowka przy ciezkich wypadkach, bo kabina odrywa sie od reszty zlomu niczym mini-katapultokapsula :)
@angelo_sodano: @fred_z_zambrowa: @db999: @Kismeth: @rolnik_wykopowy: @enron: @realizta:
@everytime: Dokładnie taka historia "tamtego" sierpnia mnie spotkała. Jak można stwierdzić po moim nicku jestem z rocznika 88. Zdałem prawo jazdy kilka dni po 18stych urodzinach, prawo jazdy dostałem w sierpniu. W 2006 roku pojechałem na wieś i zostałem wysłany przez dziadka po piwo do sąsiedniej wioski. Jeździłem wtedy bestią fiata - palio weekendem 1.2 73KM. Miałem