Wpis z mikrobloga

Dobra, dodam coś od siebie jako ambasador przegrywu na normickich tagach.

Wielu zarzuca @rozowyslonikx baitowanie z tym umawianiem się codzienne na darmowe żarcie z tindera.

Ale ja znam NA ŻYWO dziewczyne która umawiała się z gościami z tindera tylko na jedzenie, jako młoda 19letnia, biedna studentka. Robiła to kilka razy w miesiacu.

Co o tym myślę?
Jako incel muszę pochwalic k0biety które tak robią, należy wyplewić spermiarstwo i stulejarzy którzy #!$%@? rynek matrymonialny.

Oni na to po prostu zasługują.

#przegryw #incel #p0lka #tinder #badoo #blackpill #stulsjacontent #spermiarzalert #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
GlenGlen12 - Dobra, dodam coś od siebie jako ambasador przegrywu na normickich tagach...

źródło: comment_16587649194yRJu4ubexGIm507wPxijH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
każda typiara, która tak robi jest #!$%@?ą #!$%@?ą.


@szczepan-szczypawa: Ekstrakcja zasobow z faceta to modus operandi loszek- od faktu, ze doplacamy do sluzby zdrowia, zeby kobiety czerpaly z tego korzysci, poprzez parytety az po malzenstwo, tak wiec nie rozumiem tego zesranska. Mozesz byc zly na siebie, ze dales sie nabrac na jakas inna wizje. Jesli slonix jest #!$%@? to 98% kobiet tez.
  • Odpowiedz
Jako incel muszę pochwalic k0biety które tak robią, należy wyplewić spermiarstwo i stulejarzy którzy #!$%@? rynek matrymonialny.


@GlenGlen12: Jako swego rodzaju przegryw lvl prawie 30, 176cm charakteru i norwood 3 potwierdzam, że o ile mam niesmak z powodu takiego zachowania kobiety to ostatecznie jeśli frajerzy (spermiarze) dają się tak ruchać to nie widzę logicznego powodu żeby kobieta tak nie robiła.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: to dosc powszechne zjawisko, z uwagi na moje hobby wiekszosc moich znajomych to faceci i czesto opowiadaja historie jak zabrali laske do restauracji albo na drinka do lepszego baru i po spotkaniu kontakt sie urwal bez slowa, po czym widzieli ja w tej samej restauracji albo barze z innym typem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedys nawet na vinted jeszcze za czasow patusiarskiego forum (juz usuniete) wiele
  • Odpowiedz