Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #urzedasstory #budujzwykopem #budownictwo
Składałem papiery o pozwolenie na budowę no i cisza, przychodzę odebrać decyzję.
No i babka mi mówi, że jest decyzja do odbioru.

Ale w projekcie brakuje podpisu projektanta na 3 projektach - na 1 się podpisał.
No i ta baba mówi, że pasuje załatwić podpis od tego projektanta.
A ja mówię, że niema szans jest teraz 3 tygodnie na urlopie w USA.
To nie wydamy decyzji.
Jak nie wydacie jak mieliście 14 dni na wysłanie mi pisma z uzupełnieniem.

Dobra, to niech pan podpisze się tu za projektanta.
Chyba panią #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę o 15 i decyzja ma być.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62de4c601116b621f613704e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@Drobar: tak tak rób tak dalej. Potem jak będziesz miał coś #!$%@? to pani zamiast fajnie zadzwonić i powiedzieć, żeby podjechać z długopisem to ci nie wyda PnB i będziesz wtedy #!$%@?ć do stanów.
@NoMoRe: Po pierwsze tu babka nie zadzwoniła.

Całościowo wystarczyłoby, żeby musieli wysyłać pisma o uzupełnienia do tej pory, aż by się to im znudziło i wnioskowali, by wystarczał jeden podpis zamiast trzech. Ale Ty wolisz, by tysiące ludzi musiało pilnować trzech podpisów. Ty wolisz podrabiać podpisy za wiedzą urzędnika. Zamiast dążyć do naprawienia procedury chcesz zostawić im furtkę do jej omijania według widzimisie. Praktyka uczy, że telefon, ustne „prośby” z urzędu
@Drobar: widać, że nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz i nie bywasz w starostwie w tematach projektów. Praktyka, a nie teoria oparta na własnych bajkach się liczy.