Wpis z mikrobloga

Najlepszy młynek do mielenia kawy, cukru, lodu, przypraw... długo można wymienić


@Yoba: zdgredy taki mieli, trzeba było #!$%@?ć, bo ostrze zaczęło obcierać o pojemnik no smaczniutki cukier z amelinium. Jakim cudem w tym można mielić lód, przecież to się tak grzeje, że zaraz silnik pod spodem zaleje.
  • Odpowiedz
@Secla: swoją drogą to niesamowite, choć z perspektywy czasu całkiem zrozumiałe, że firma produkowała granaty, amunicję do pojazdów opancerzonych i sprzęty domowe typu (udarowe) młynki do kawy :D
  • Odpowiedz
@HeadH: podejrzewam że to nie była kwestia młynka tylko kawy. Jak chcesz spróbować się nawrócić to napisz na priv czego od kawy oczekujesz, jakie owoce lubisz, to ci pomogę dobrać kawę która ci może zasmakować. Tylko wtedy oczywiście zamawiasz już zmielona. Jak uważasz że nie da się pić kawy bez mleka to nie pisz w ogóle. Szkoda prądu
  • Odpowiedz
@suxone: Mi prawie każda kawa nierozpuszczalna smakuje, dlatego tyle tego piję. xD Po prostu nie widzę między nimi wielkich różnic, sypaną kupuję zwykle Illy, a w pracy kupujemy w ziarnach na zmianę w 6 osób to mam cały przekrój tego conoferują okoliczne supermarkety, tylko przy największych skąpcach czasem się skrzywię. Piję tylko czarną i gorzką, bo jestem zbyt leniwy żeby kupować mleko, a cukru nie lubię.
  • Odpowiedz
@lubie-kasztany: ja polecam na początek kupować zmielona kawę w takich ilościach które pozwolą wypić ją w ciągu 1-2 mc. Próba logicznego przekonania kogoś kto używa młynków udarowych mija się z celem. Przecież ci ludzie na własne oczy widzą co ten młynek robi z tą kawa. Jak przy tych efektach przechodzą do porządku dziennego to nie przekonasz ich żeby kupili, o zgrozo, reczny! młynek do kawy za dwie i pół stówy. Ja
  • Odpowiedz
@HeadH: czemu supermarkety ja się pytam? W Polsce mamy około 600 palarni kawy. Przecież można mieć świeża kawę a nie jakieś magazynowe gówno
  • Odpowiedz