Wpis z mikrobloga

Dobra ziombele i mirabelki i tam inni (dorośli, goście mądrzejsi ode mnie chociaż tutaj większość ode mnie mądrzejsza)
Apropos tego
Nie rozmnożę się, pomyślicie sobie gość sugeruje się opinią randomów z portalu ze śmiesznymi obrazkami ja wam powiem, że tutaj jest dużo ciekawych gości i mądrych a ten feedback że nie warto nie był po nic. Jeśli faktycznie tak jest, że charyzma, hajs, zaradność i inne cechy które mogę nabyć które są również atrakcyjne dla kobiet lecz te cechy nie zaliczają się do takich na które nie mamy wpływu tj. wzrost, wygląd (można niewiele zmienić), dik itd. Ja się ogarnę i znajdę partnerkę to jakiś czas będę w ogumieniu, a potem wazektomia bez dawania nasienia do banku spermy, bo z tego co wiem tam wymagają chyba średniego wykształcenia (rzuciłem liceum bo psycha siadała) i 180 cm wzrostu (nie mam tego) także no. Ale nie bójta się nie przekazuję tego dalej. Nie smutam też, a jestem wam wdzięczny.
#przegryw #przegrywgenetyczny #rodzicielstwo #rozmnazanie #celeprokreacyjne #wazektomia #brutalnaprawda #lifeisbrutal #dziekuje #dziekujemirki #dziekujemirabelki #dziekimordeczki #asd #asperger #autyzm #slabegeny