Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne, że chłopy po 30 spotykają się żeby pograć w gry planszowe, przy tym przebierając się w stroje tych postaci i udając je? Nigdy o czymś takim nie słyszałem wcześniej. Wg mnie to mega dziecinne.
#pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dd56e3ce0173587f2522c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania my z kolegami nie mamy może po 30 lat. Mamy około 23-28 lat, ale często spotykamy się żeby pograć w zajebista gre karciana przygodowo-RPG (Munchkin) nikt się nie przebiera za postaci ale też jest zajebiscie. Mieć specyficzne hobby, czerpać z niego przyjemność i mieć ludzi którzy też czerpią z tego przyjemność to najpiękniejsze co w życiu Cie spotkało. Dla mnie do spełnienie marzeń, robić to co uwielbiam i to jeszcze z
@AnonimoweMirkoWyznania mamy bardzo fajna grupę planszowkiwa / znajomych z którymi się widzimy co weekend lub 2 super sprawa na spędzanie czasu, jak byśmy grali w gry fabularne to nie miał bym nic przeciwko przebieranu się. Moja różowa też potrafi z nami zagrać. To autora może spróbuj i zrozumiesz że to fajna zabawa nie trzeba trzymać kija w dupie nawet po 40+ i nie ma co mówić że to dziecinne co byście woleli