Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne, że chłopy po 30 spotykają się żeby pograć w gry planszowe, przy tym przebierając się w stroje tych postaci i udając je? Nigdy o czymś takim nie słyszałem wcześniej. Wg mnie to mega dziecinne.
#pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dd56e3ce0173587f2522c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
UwielbianyŻniwiarz: Ogólnie to uj z tym kto się z kim spotyka, co robi, ile ma lat i jak jest ubrany. Byle by dobrze się bawił, relaksował i miło spędzał czas. Czy to jest wędkowanie, planszówki, lan-party, pyrkon, paintball, wspinaczka, maraton biegowy lub serialowy, gra w karty, obalanie flaszki, remont poddasza i inne. To jest to nieważne. Jednakże, jak ktoś jest nieudacznikiem, czyt. rasowym, podręcznikowym wykopkiem, siedzi w piwnicy i dipi3rdala się
WarczącyDywan: Ale oni grają w planszówkę, przebierają się za jakichś czarodziejów - broda, kapelusz, koc jako peleryna. Niektórzy za dziewczyny to peruki nakładają. Jeszcze oprócz tego wcielają sie w te postacie i modulują głos. Np czarodziej gruby głos, albo zachrypnięty. Jak chłop przebiera się za postać dziewczyny to robi bardziej piskliwy głos itd dlatego troche sie dziwie, że im sie chce xD
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
lig76: Człowieku,

LARP'y, o których piszesz to były najlepsze chwile w moim życiu. Nie miałem wtedy jeszcze 30 lat ale żadna współczesna gra czy zabawa nie ma nawet cienia poziomu zabawy jakiej dostarczały RPGi na żywo.
Sam się teraz cieszę jak diabli, bo w końcu znalazłem ekipę do RPG'a (Cyberpunk Red) i pierwszy raz po 20 latach znowu zagram.
No i pomimo 46 lat na karku i bycia nudnym programistą od
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, obaj ponad 30. Kolega już tłumaczy żonie dlaczego jego roczny syn ucieszy się z kolejnego zestawu Technic (ʘʘ). Jeśli chcesz wyśmiać kogoś za to, że umie się bawić pomimo dorosłego wieku, to jak to o Tobie świadczy? Zdziadziałeś czy zazdrościsz?

Budujemy zwykle wielkie, zautomatyzowane konstrukcje, pojazdy terenowe i inne takie. Gdybyśmy nie byli biedni i zapracowani to pewnie byśmy się tak bawili ze spawarką i
yolo: Najbardziej do takich rzeczy #!$%@?ą się ludzie którzy potrzebują walidacja jacy to oni są dorośli - a walidacja najbardziej potrzebują dzieci i wiekiem może dorośli, ale jeszcze nie emocjonalnie. Większość ludzi tak ma i fajnie to widać to na przykładzie dziadków którzy walidacje przez otoczenie mają gdzieś. Jako w pełni emocjonalnie dorosły człowiek pewien tego jak iść przez życie masz w to #!$%@? i robisz ze swoim życiem co chcesz.
t00l: Bo najbardziej dorosłe jest robienie dokładnie tego co inni dorośli mówią ci, że jest dorosłe. Nie ma większego dorosłego niż tego który, zamiast samemu podjąć decyzje co chce robić, ulegnie przed peer pressure ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak samo jak z noszeniem rurek - pamiętaj, jakiś anonek z Internetu mówi ci, że masz nosić inne spodnie, i każdy prawdziwy mężczyzna będzie się ateyo nonka z