Wpis z mikrobloga

@paramyksowiroza: co ty #!$%@?, nigdy nie piekłeś chyba tego.
Jak się wrzuci jedną sztukę i czeka kiedy temperatura będzie dobra to ta jedna wyrasta normalniej wielkości jak tylko osiągnie minimalną dobra temperaturę. Jak się za dużo grzeje to się przypiekaja ostro i nie rosną wystarczająco duże.
@mapache: #!$%@? dosłownie 2 godziny temu robiłem sobie eksperyment. Po pierwsze, to oleju musi być na tyle dużo, żeby praktycznie przykrył w pełni wyrośniętego chrupka. Zrobiłem test, najpierw na delikatnie rozgrzany olej, a następnie na mocno rozgrzany. Na słabo rozgrzanym wyszły jeszcze mniejsze jak u ciebie, długo się robiły. Na mocno rozgrzanym błyskawicznie rosły praktycznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: trzeba znaleźć Sweet Point. ja robię tak że zaczynam rozgrzewać, a potem co minutę dorzucam pojedynczy przysmak. W pewnym momencie zaczną wyrastać To znaczy że jeszcze trochę temperatury brakuje. Zauważysz że robią się idealne bo są dwukrotnie szersze i dwukrotnie dłuższe kropka wtedy staram się robić jak najwięcej i jak najszybciej, bo rozgrzany olej ciężko kontrolować. W twoim wypadku ewidentnie Olej był za gorący bo one są bardzo ciemne i