Wpis z mikrobloga

Cześć, co lepiej wybrać? informatyka stosowana na PK czy informatyka stosowana na UJ? Jako zawód chciałbym iść w stronę programisty (gry/aplikacje). Mam dylemat na których studiach "nauczę się" więcej z programowania. Biorę raczej też pod uwagę studia 2 stopnia, po skończeniu 1 stopnia. Po UJ mam licencjat, po PK mam inżyniera. Na UJ mam dużo fizyki/matmy, a na PK za to mam syf związany z mechaniką/mechatroniką. Prosiłbym też o opinie w komentarzach, dlaczego ta uczelnia, a nie druga. Z tego co widziałem na Uj studia 2 stopnia mają kierunek "Informatyka gier komputerowych" za to na Pk nie widziałem specjalizacji pod programowanie. Chyba, że wtedy na agh bym poszedł później.
#studia #uj #pk #informatyka #programista #rekrutacja #krakow
  • 7
@Krzysiek0225: Ogólnie po zmianie sylabusa na pk informatyka stosowana, jest już bardziej sensowna niż jeszcze rok temu, ale musisz być i tak gotowy na przedmioty wydziałowe typu: mechanika ogólna, ale za to masz inżyniera i w większości przypadków fajnych wykładowców, Co do uj to się nie wypowiem, bo nie chodzę i nie znam nikogo kto na to chodzi.
@Krzysiek0225 ja skończyłem inf na wydziale FMI (teraz to on się chyba inaczej nazywa) mega dużo gówna i gównianych przedmiotów, ale teraz nie straszne mi żadne problemy w życiu xD ostatnio zmieniła się kadra kierownicza, leśne dziadki poszły na emeryturę a w dziekanacie są ziomki z którymi się piło wódę a przy okazji dobrzy specjaliści. A jak chcesz się nauczyć programować to się ucz sam xd