Wpis z mikrobloga

Z mojego osobistego doświadczenia dochodzę do wniosku, że kiedyś internet był ciekawszym i bardziej tajemniczym miejscem. Pamiętam jeszcze ten czas, gdy niezwykle popularne były różne internetowe legendy jak smile.jpg czy Barbie.avi. Z perspektywy czasu wydają się one dość głupie i naiwne. Często wręcz słabo napisane, ale wtedy miały swoją siłę oddziaływania. Oczywiście pojawiają się takie kwiatki jak Momo, ale o tym nawet nie warto wspominać. Choć może patrzę na to też przez pryzmat nostalgii. Tak czy inaczej, trochę mi brakuje tego okresu.
#creepy #creepypasta #horror #dziwnerzeczyzsieci #internet
Al-3_x - Z mojego osobistego doświadczenia dochodzę do wniosku, że kiedyś internet by...

źródło: comment_1658597489902pQdcSnrwH6EMg80ClSI.jpg

Pobierz
  • 10
@Al-3_x: Troche ciężko szukać czegoś tajemniczego i nietypowego w erze gigantycznych serwisów, które takie historie momentalnie windują do szczytów popularności. Nie sądzę że opisanych przez ciebie fenomenów jest obecnie mniej, bardziej skłoniłbym się w kierunku teorii, iż w związku z tym że są na wyciągnięcie ręki, stały się one dla nas kompletnie nieatrakcyjne.