Wpis z mikrobloga

Na facebooku wyswietlaja mi sie reklamy ubran roznych firm. Zwrocilem uwage, ze ZAWSZE gdy w takiej reklamie jest czarny to Polacy wypisuja niby śmieszne komentarze (potem usuwane) albo dodaja buźki, ze sie smieja. W przypadku bialych modeli nigdy tak nie jest. K... co jest z wami? Na swiecie sa osoby czarnoskore, w tym w Polsce.

#ubrania #modameska #polska
aleksc - Na facebooku wyswietlaja mi sie reklamy ubran roznych firm. Zwrocilem uwage,...

źródło: comment_1658552274pN43qyfm9iRWtqD9PUdiVs.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aleksc mi się wydaje, że to są pierwotne instynkty. Można to nazwa "walka genów". Jak widzisz ten niepodobny do siebie gen to źle reagujesz, bo podświadomie czujesz, że obcy gen zagraża twojemu przetrwaniu.
  • Odpowiedz
@aleksc: Jeśli się mieszka w małej gminie to całe życie można na żywo murzyna nie zobaczyć. Pamiętam jak w okolicy roku 2000 mój 7 letni kuzyn pierwszy raz spotkał dwóch czarnoskórych, pokazał na nich palcem i zaczął krzyczeć „murzyn” ciotka z wujkiem spalili się ze wstydu. xD Mechanizm ten sam.
  • Odpowiedz
W polsce mamy 99% ludności białej. Jeżeli mam kupic ubranie od tej firmy, to chciałbym żeby model na tym zdjęciu również był biały, bo mogę lepiej porównać jak to bedzie leżeć na normalnej osobie.

Z tych reklam wynika że na świecie większość ludzi to murzyni. To jest obrzydliwa kolorowa agitacja.


@hamuj_sie_hamuj_sie: Na normalnie osobie? A to ciemnoskóry model nie jest normalny?
Nie bardzo rozumiem co za różnica czy zobaczysz koszulkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AugustinTarrou: na tym że w Polsce co druga osoba na ulicy jest niby czarna xD

Tak jak pisali wyżej, ubrania ludzie kupują dla siebie wiec jak niby m----n w majtkach ma im cokolwiek powiedzieć o tym jak będą wyglądać na nich samych?
  • Odpowiedz