Wpis z mikrobloga

@Jestem_robotem123: Nie, to jest case tego, ze dali dupy z reklama, przeciez w Stanach, Anglii masz normalnie czarne dzielnice czy sasiedztwa, ba ostatnio obily mi sie o uszy czarne uczelnie. Reklama nieprzypasowana do Polski a swiat oczywiscie tak wyglada w niektorych miejscach, ze czarnych jest po prostu wiecej i to niekoniecznie w Afryce czy na Karaibach.
  • Odpowiedz
Chcialem zwrocic uwage na rasizm a wy piszecie ze maja byc u nas reklamy z bialymi, żadnych czarnych wiec tylko to potwierdzacie.
  • Odpowiedz
@aleksc: W moim przypadku nie ma znaczenia rasa osoby, która reklamuje dany produkt, ale fakt, że ciężko mi wyobrazić sobie siebie w danej rzeczy jeśli modelka bardzo się odemnie różni np. jak na zdjęciu jest osoba gruba czy est to mężczyzna to zniechęci mnie to do zakupu i tyle. Jeśli reklama idzie na konkretny rynek powinna być dostosowana do większości konsumentów inaczej mija się z celem. Jeśli natomiast zależy nam na
  • Odpowiedz
no straszne.... u nas powinni byc biali i do tego katolicy


@aleksc adoptuj sobie jakiegoś murzynka z Afryki do domu jak ci ich mało w mediach czy reklamach, gdzie większość w tym kraju to biali ludzie, którzy chcieliby sobie coś kupić dla siebie i widzieć czy na białasa też to będzie pasować, a nie tylko na nigeryjskiego czarnego człowieka.
  • Odpowiedz
@Giban Lewakom już całkiem się we łbach #!$%@? i chętnie by im jeszcze stópki myli jak Franciszek. Tolerancja tolerancją, ale nie można swoim kosztem kogoś bardziej promować z powodu koloru skóry. Neuropa jest bardziej rasistowska od ku klux klanu tylko, że nienawidzi białych ludzi. #lewackalogika
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: I co z tego? To jest amerykańska firma, a tu mało amerykanów mieszka. Gacie są drogie, tu mało bogatych ludzi mieszka, reklama nie jest skierowana do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lsce odsetek osób czarnoskórych jest relatywnie niewielki, a w korelacji do częstotliwości wyświetlania się Murzynów w reklamach jest to niezrozumiała dla wielu nadrepezentacja tej grupy rasowej


@chrzczonki: tylko na wsiach. W miastach duzoo jest
  • Odpowiedz