Wpis z mikrobloga

tag mojej ślepej kotki - #kotkawandzia

Wandzia skończyła już rok; wiemy ze podobno urodziła się w lipcu, wiec uznajmy ze tak jest, choć nadal wydaje nam się ze jest młodsza, tylko po prostu duża
przestała wymiotować po jedzeniu - wcześniej była bardzo łapczywa i zdarzało jej się zwrócić wszystko co zjadła. Dowiedziałam się ze zwierzeta po bezdomności/schroniskach/domach tymczasowych maja takie problemy, Wanda do drugiego miesiąca życia była gdzies sama, znaleźli ja taka biedna, małą, z oczami wyzartymi przez koci katar wiec zdarzało jej się pewnie być głodna :( mam nadzieje ze o tym zapomni, było mi smutno ze siedzi tak po ciemku i się boi ze bedxie musiała jeszcze kiedyś głodować, straszne
Poza tym kręci kocie bajlando cały czas z wygrzewaniem się na balkonie, jako jedyna z mojej trójki kotów lubi głaskanie po brzuszku (i specjalnie go do tego wystawia ( ʖ̯)) i czesanie.
jestem ciekawa jak będzie wyglądać za pol roku i ogólnie chce monitorować jej wzrost, bo podejrzewam ze albo jej rodzice byli jakimiś mutantami, albo ma w sobie jakaś domieszkę czegoś, bo jest strasznie masywna (ale nie gruba! Taka nabita bardziej?), szeroka w plecach, wydaje się być aż umięśniona, do tego w kocich przepychankach jest bardzo silna i najczęściej wygrywa.

#pokazkota #koty #kot #zwierzaczki #zwierzeta
Pobierz
źródło: comment_1658517647jQir0R9gkIkQOtxVrRsCM8.jpg
  • 13
@johnblaze12345: @MLeko29: i ciekawostka, trafiła do nas jak miała 6 czy 7 miesięcy, ale obczailismy ja trochę, miała ząbki jak kocie dziecko, myslimy ze była wtedy młodsza o jakies 2 miesiące, ze miała 2 mniej niż podawali, tak sadze, utrzymuje kontakt z panią która miała ja gdzies tam w tym domu tymczasowym (Wandzia jest z fundacji Ja Paczę Sercem) i ona tez pierwsze co mówi gdy pokazuje Wandzie to ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czaszkopranie: mam psa, który trzy lata był w schronisku. Przez pierwsze pół roku jak widział, że idę w stronę jego jedzenia dostawał kręćka, siadał, dawał łapę, generalnie robił co mógł żeby pokazać, że jest () po pół roku mu przeszło ;)