Wpis z mikrobloga

Dlaczego nataliści mają naturę niewolników?

Myślę, że główną rolę w błędnym postrzeganiu rzeczywistości u natalistów odgrywa pierwotna zdolność człowieka do dostosowania sie do otaczających warunków

Przedstawie to na przykładzie tego tagu i sytuacji z wojną na Ukrainie.

Przed wojną nataliści - optymiści uparcie twierdzili , że wojny nie będzie i kropka.

Jak wojna wybuchła to nagle nataliatów wywiało z tego tagu i nic nie komentowali bo się przestraszyli.

Teraz ludzie przyzwyczaili sie do tego że za naszą wschodnią granicą mordowani są ludzie i wszyscy żyją jakby nic się nie stało.

Czy to że przyzwyczaimy sie do panijącej na świecie ch^#*!i i przymkniemy oczy to oznacza że świat stanie się lepszy?

Najbarsziej mnie rozbrajają ludzie którzy otwarcie mówią ze za jakies 10 lat bedzie wojna w europie i robią sobie zarazem dzieci. Co to ma byc jak.nie wkładanie nowego miesa do mielarki?
#antynatalizm
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Antybristler: @galek: tak, te najlepsze możliwe czasy zawsze mnie rozwalają, ta pewność że stosunkowo krótka chwila w historii ludzkości jest czymś normalnym i będzie tylko lepiej... Właśnie czytam "Świat na rozdrożu" Popkiewicza, polecam ale to niezwykle przykra lektura. Najbardziej mnie póki co jednak zasmuciło, że autor - mimo świadomości znajdowania się ludzkości właśnie "na rozdrożu" czy wręcz nad przepaścią - we wstępie wkleja zdjęcie własnych bombelkow i stwierdza, że pisze
@galek: ale ty wiesz ze będzie xd Po prostu srasz się przed putinem, aż cieknie z nogawek.
Tymczasem NATO jest silne jak nigdy a Rosja słaba jak zwykle.

Jak widać całkiem nieźle, tuż przed wojną założyłam, co do sytuacji na Ukrainie. W najgorszym wypadku przewidywałam zajęcie jej wschodniej części, w domyśle do linii Diepru. Nawet to się nie powiodło ruskom. Więc stul i nie manipuluj, bo ja nigdy nie mowilam, ze
@galek: ja się kompromituje xd wykazałam ci jaki scenariusz zakładałam co do wydarzeń w lutym - zajęcie Ukrainy do lini Dniepru oznaczało przecież wojne xd

Jesteś kłamca i manipulant, wydupcaj xd
@galek: akurat w przypadku Ukrainy naprawdę nie rozumiem tej logiki. Ruscy gromadzą masę wojska na granicy, ambasady ewakuują pracowników, zróbmy sobie dziecko?
Współczuję osobom, które spotkała w życiu nieprzewidziana tragedia, na którą nic nie mogli poradzić, jednak totalnie nie rozumiem kiedy ktoś na własne życzenie zmienia poziom trudności z bardzo trudnego na ekstremalny
@galek: a ja z tobą czy jakim kolwiek innym antynatalista dyskutuje na argumenty, za tym żeby mieć dzieci? Xd

Mam w doopie czy ktoś inny chce mieć dzieci czy nie i dlaczego tak, a nie inaczej. Nie jest to temat, który mnie interesuje.

Spływaj kłamczuchu, serio.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.