Wpis z mikrobloga

Dajcie parę plusów dla Chopa, ja p0erdole. Stary Chop, lvl 26 prawie, już za rogiem emerytura, a on się do pokoju w mieście wojewódzkim wyprowadził i na gównostudia zaoczne zapisuje, śmiechu warte. Chop miał do wyboru wegetację w powiatowym za 3k maks (albo #!$%@? po 12h i wtedy jakieś może 4-4,5), albo spróbować w wielkiej metropolii. Chop zamienił ciepłą Jaskinię Neetu, na pokoik ze słabym internetem radiowym. Chop się czuje jak dziewiętnastolatek po maturze, a to już dziad stary. Chop się cyka tak mieszkać w pokoju, w mieszkaniu z j00lkami, czy sobie poradzi ze wszystkim. Inaczyj by się Chop czuł, jakby sam mieszkał, ehh. Jeszcze się Chopu samochód rozwalił trochę i kolejne wydatki, ja p0erdole. Chop się boi, że pracy nie znajdzie, umie tylko samochodem se jeździć, ciężarówom (za dużo powiedziane) i angielski zna. Chopa ze stresu aż brzucho boli. Wszystko w sumie dlatego, że Chop nie chce podzielić losu Janusza Pawlacza lvl 50. To mały krok dla normika, ale wielki dla przegrywa, ehh, it's początek dla chłopa.

#zyciebaza #studbaza #apustaja #wychodzimyzprzegrywu oczywistego tagu nie używam, z oczywistych względów
obuniem - Dajcie parę plusów dla Chopa, ja p0erdole. Stary Chop, lvl 26 prawie, już z...

źródło: comment_1658430342aT7HczvraKGqWaj09FVJj5.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@obuniem: Trzymam kciuki z całego serca. Wszystko będzie dobrze, poradzisz sobie. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania, które wydają ci się głupie, a dotyczą mieszkania z ludźmi w pokoju czy ogólnie organizowania sobie życia samemu, to śmiało mi pisz na priv. Ja przez to wszystko już przechodziłem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obuniem:
Mam tyle samo lat, tylko, że już koncse dzienne. Też podjąłem decyzję, że nie będę #!$%@?ł na produkcko za 3k i poszedłem na studia techniczne x lat później po maturze. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@obuniem: powodzenia. Dobrze zrobiłeś. Sam się wyrwałem z średniej wielkości miasta do Wojewódzkiego. Od razu lepsze życie, ale teraz #!$%@? mnie wielkie miasto korkami i ceną życia więc wrócę do swojego #!$%@?łka już na tarczy nie zmieniając roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@obuniem: to mały krok dla człowieka, ale dla przegrywa ogromny! Powodzenia, najgorsze kilka pierwszych tygodni.

Pamiętaj, żeby wyjść do ludzi, na jakieś planszówki w barze, albo inne miejskie spotkania, kiedyś była taka apka, "meetme" to się chyba nazywało, gdzie właśnie były takie różne tematyczne spotkania dla nieznajomych, żeby razem coś porobić (to jest fajne, bo nie trzeba być dobrym w bajerkę, bo temat jest już narzucony przez te aktywności).
  • Odpowiedz
@obuniem: jak masz do C+E, angielski, poducz się podstaw niemieckiego i śmigaj na cysterny do DE ale nie na umowę o pracę tylko na własnej działalności. Dobra kasa jest, poczujesz pieniadz w kieszeni to Ci się lepiej zrobi
  • Odpowiedz