Wpis z mikrobloga

Dajcie parę plusów dla Chopa, ja p0erdole. Stary Chop, lvl 26 prawie, już za rogiem emerytura, a on się do pokoju w mieście wojewódzkim wyprowadził i na gównostudia zaoczne zapisuje, śmiechu warte. Chop miał do wyboru wegetację w powiatowym za 3k maks (albo #!$%@? po 12h i wtedy jakieś może 4-4,5), albo spróbować w wielkiej metropolii. Chop zamienił ciepłą Jaskinię Neetu, na pokoik ze słabym internetem radiowym. Chop się czuje jak dziewiętnastolatek po maturze, a to już dziad stary. Chop się cyka tak mieszkać w pokoju, w mieszkaniu z j00lkami, czy sobie poradzi ze wszystkim. Inaczyj by się Chop czuł, jakby sam mieszkał, ehh. Jeszcze się Chopu samochód rozwalił trochę i kolejne wydatki, ja p0erdole. Chop się boi, że pracy nie znajdzie, umie tylko samochodem se jeździć, ciężarówom (za dużo powiedziane) i angielski zna. Chopa ze stresu aż brzucho boli. Wszystko w sumie dlatego, że Chop nie chce podzielić losu Janusza Pawlacza lvl 50. To mały krok dla normika, ale wielki dla przegrywa, ehh, it's początek dla chłopa.

#zyciebaza #studbaza #apustaja #wychodzimyzprzegrywu oczywistego tagu nie używam, z oczywistych względów
obuniem - Dajcie parę plusów dla Chopa, ja p0erdole. Stary Chop, lvl 26 prawie, już z...

źródło: comment_1658430342aT7HczvraKGqWaj09FVJj5.jpg

Pobierz
  • 80
@szzzzzz: dziemkuje
@eternalzz: to jest mądre posunięcie, zależy, gdzie będzie robota, jak z dojazdami itp
@choochoomotherfucker: dziemkuje, wydaje mi się, że to trzeba przestać być siusiumajtkiem w pierwszej kolejności, złapać się za siusiaka albo tzytze i do przodu, bo to innej opcji ni ma chyba; ja to co najwyżej szary obuniem mogę być
@PonuryZielarz: ehh, trzymaj się, tak się zastanawiałem, jakby to było za granicą w takiej sytuacji