Wpis z mikrobloga

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich plusujacych za to, ze nie dotrzymałem słowa I nie dałem aktualizacji pink stockow po 3/ 6 miesiącach. Minęły prawie dwa lata i jako, ze zaczynam myśleć o budowie swojego portfela, chce wrócić na tag z nowymi analizami (tym razem nie będą to pink stocki, a mój główny portfel akcyjny).

Swój portfel mam zamiar budować przez najbliższe kilka/ kilkanaście miesięcy. Zakup pierwszych akcji warunkuje stanem gospodarki, ryzykiem recesji, inflacja. Pierwsze akcje mam zamiar zacząć kupować w najbliższych tygodniach, pakietami tak aby mieć czas żeby zrewidować swoje plany w razie większych zawirowań. Na ta chwile mam plan zainwestować 35% przeznaczonych środków do listopada tego roku.

Nie chce sie bardziej rozpisywać, pierwsza analiza pojawi sie prawdopodobnie w ciągu dwóch, trzech tygodni. Dodatkowe informacje będę podawał przy okazji kolejnych analiz.

Poniżej tabela zmiany kursu pink stocków cena z dnia wpisu do aktualnej ceny.

Plusujacych poprzednie wpisy wołam, chcesz być wołany do kolejnych analiz zapulsuj ten wpis.

#gielda
JesseJackson - Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich plusujacych za to, ze nie d...

źródło: comment_1658406905mZXgTUNi6uBhEb4ZG2bLjp.jpg

Pobierz
  • 14