Wpis z mikrobloga

Godzinę temu w pewnym sensie zastraszyłem człowieka. Coraz gorzej mi się żyje z tym Rumunem. Pierwszy tydzień jakoś go znosiłem ale jak już pisałem #!$%@? ze mnie. Facet w nocy jest bardzo głośny, ma słuchawki ale rzadko je używa, na to wszystko ciągle kładzie telefon na stole i na głośno mówiącym gada z żoną. Na to wszystko na kamerze widać moje łóżko, dlatego przebieram się koło drzwi. Zostawia w lodówce jakieś surowe mięso z tego cieknie i strasznie #!$%@? w pokoju, w piątek nareszcie czyści lodówkę i gada do mnie żebym pomógł, oczywiście pomogłem Xd Wczoraj już mi zaczęły puszczać nerwy, facet wyszedł z domu bez kluczy, ja wracam z zakupów a ten pod drzwiami do mnie ryja drze, jeszcze rękami macha. Na spokojnie mu je otworzyłem wychodząc do parku żeby z nim nie siedzieć. Wróciłem z parku i mi się odmieniło, znowu gadał do tego telefonu to odpaliłem rapy na głośniku. Ten do mnie żebym ściszył, pokazałem mu żeby założył słuchawki i wyłączyłem głośnik. Dzisiaj znowu ta kamera i głośno mówiący. Włączyłem głośnik na fulla, ten do mnie z ryjem po rumuńsku. Ciśnienie mi bardzo podskoczyło, wstałem z tego łóżka, walnąłem się z całej siły w klate, rozłożyłem ręce krzycząc "#!$%@? chcesz się #!$%@?ć to chodź!". Facet #!$%@?ł z pokoju a mi się ręce strasznie trzęsły(dalej się trzęsą), Nie mam doświadczenia w takich akcjach. Nie wiedziałem że będę potrafił się w ten sposób zachować ( ͡ ͜ʖ ͡)
#emigracja #swstory #patologia
SaintWykopek - Godzinę temu w pewnym sensie zastraszyłem człowieka. Coraz gorzej mi s...

źródło: temp_file6177483717608024433

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
rozłożyłem ręce krzycząc "#!$%@? chcesz się #!$%@?ć to chodź!"


@SaintWykopek: Na pochyłe drzewo każda koza skacze, zwłaszcza w takim środowisku. Dajesz sięgnębić to będziesz gnębiony, postawisz się - nie będziesz.
  • Odpowiedz
Ciśnienie mi bardzo podskoczyło, wstałem z tego łóżka, walnąłem się z całej siły w klate, rozłożyłem ręce krzycząc "#!$%@? chcesz się #!$%@?ć to chodź!".


@SaintWykopek: Powoli dorastasz!
  • Odpowiedz
@lukiboss: i mają prawa wyborcze i chodzą normalnie do roboty, mijasz ich codziennie xD
Ja wczoraj zajechałem na stację na wiosce dotankować przed wyjazdem, a że to jedyna stacja w okolicy, to była lokalna społeczność. Teksty typu "innego to bym hehe napadł", otwarte walenie wódy na hejnał, głośna muzyka z zaparowanych w środku gruzów, szczanie za stacją xD bydło jakich mało.
  • Odpowiedz