Wpis z mikrobloga

bo oszukali Suawka.


@venividi: ja mam w dupie tego szura typie xD ale jak ktoś zawiera umowę ustną, potwierdza rezerwację i potem na kilka dni przed eventem nagle mu się coś odwiduje i anuluje rezerwacje, to takich ludzi trzeba tępić.
  • Odpowiedz
Jezuuuu glupie lewaki kiedy wy się w koncu nauczycie???

Wolny rynek jest jak możesz bić geja

Jak biją konfederate to już nie jest wolny rynek

@Bigmouthprick: Nie, wolny rynek jest wtedy, kiedy odmawia się prawicowcom, a kiedy odmawia się g*jom, to jest faszyzm, najwyraźniej.
  • Odpowiedz
@marv0oo: O czym Ty typie nawijasz? Wycofali się z umowy, a Ty coś gegasz o oszustwie. Jakby Mentzen miał rozum, to by się zabezpieczył przed takimi akcjami. Mieli prawo się wycofać i to zrobili.
  • Odpowiedz
Wycofali się z umowy


@venividi: tuż przed eventem? Bo "nagle" ogarnęli że to TEN Memcen, ten memcen z konfederosji xD to jest celowe działanie na szkodę klienta i za takie coś się buli. Tylko memcen musi z tym iść do sądu, a pewnie to zleje, bo takie procesy się ciągną latami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marv0oo: Pewnie to zleje, bo pewnie umowy nie było, albo była na gębę. To jest właśnie wymarzony wolny rynek Mentzena, więc nie wiem o co te pretensje. Mógł się zabezpieczyć, wiedząc że nie stoi nad nim UOKiK.
  • Odpowiedz
albo była na gębę.


@venividi: na gębę to też umowa. I szczerze wątpię, że to było dogadane TYLKO telefonicznie/osobiście, jestem niemal pewien że były wymieniane maile/SMSy z rezerwacją i to jest wystarczający dowód by się sądzić i wygrać.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Oczywiście i każda umowę można zerwać.

Inna sprawa jest taka, że nie zamierzam bronić przed cancellowaniem typa, który swoją tożsamość polityczną zbudował na cancellowaniu. Tak samo jak nie zamierzam tolerować nietolerancji.
  • Odpowiedz
@venividi: a zerwanie umowy niesie za sobą konsekwencje. Tym bardziej na kilka dni przed wydarzeniem, przez co organizator ponosi straty finansowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
od teraz każdy klient ma podawać bar do sądu jak nie będzie zadowolony z obsługi?


@j3sion: A ta impreza już się odbyła zgodnie z ustaleniami? To nie jest reklamacja, tylko poniesione koszy przez brak wywiązania się z umowy jednej ze stron i z takimi rzeczami jak najbardziej chodzi się do sądu
  • Odpowiedz
@Boxcutter: to jest opinia o barze w internecie, nie ma wobec tego żadnych skutków prawnych chyba że mentzen w niej kłamie, bar potwierdził jego słowa więc widać nie kłamie.
  • Odpowiedz
@venividi Nie wiem po co bronić #!$%@? zachowania baru, nawet jeżeli nie zgadzamy się z Mencenem.
Czy chciałbyś żeby tobie też ktoś odwołał jakieś spotkanie na dwa dni przed? Wiedzieli kto zadzwonił, I zachowali się zwyczajnie #!$%@?.

Zawsze mnie to bawi bo jak ktos atakuje korporacyjne Pride Month, to jest że lewej strony to nie interesuje, bo nie dają się nabrać firmom na takie tanie zagrywki.

Po czym są takie kwiatki
  • Odpowiedz