Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czyli na czysto trzeba mieć 10 x 12 = 120k, w 4 miesiące czyli 30k miesięcznie + podatki, opłaty za miejscówkę, może jakiś pracownik, składniki itp. a więc pewnie bliżej 50k. Jeżeli ten gofer będzie średnio 12zl kosztował to mówimy o ok 4 000 gofrach miesięcznie czyli grubo ponad 100 dziennie - piątek świątek czy niedziela, leje czy wieje itp itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek: Gofry
@powaznyczlowiek: Nie wiem, ja jak jeżdżę nad morze, to widzę ciągle kolejki do takich budek od rana do wieczora i nie raz stałem po kilkanaście minut w kolejce czekając na swoją kolej. Najlepiej by było, jakby się wypowiedział właściciel takiej budki i przedstawił miesięczne rozliczenie. Wszystko też pewnie zależy od lokalizacji. Im bliżej plaży, tym więcej ludzi po drodze może kupić gofra czy lody.
@powaznyczlowiek: chyba nie wiesz ile zarabia gofer/ kebs przy molo w turystycznej miejscowce - kilkanascie/ kilkadziesiat tysiecy w dzien - koszty, to kwoty od bliskiego kumpla, ktory mial podobny biznes przez lata, a pod 10 to zarabiaja byle tanie jadlodajnie bedace na drodze do drogi na molo (ceny sprzed covid, bo wtedy na zywo to widzialem, teraz nie mam pojecia)
@maua_krewetka: To wbrew pozorom częsty przypadek u kobiet. Mój kolega ma pracę opartą na zleceniach i na zmianę obija się przy mniejszych i robi duże (takie 1-2 miesiące pracy) za dużą kasę. Oczywiście żre się z różowym, która akurat przy najlepiej płatnych chce gdzieś wyjechać i nie potrafi zrozumieć, że kilka takich dużych projektów w ciągu roku pozwala im żyć na dobrym poziomie.
@powaznyczlowiek:

tak tak, za 4 miesiące gofrów zarobisz na cały rok super życia xD


Byś się zdziwił ile można zarobić na takich budach z goframi, lodami, hot dogami itd.
Odnoszę się do sezonu nad morzem bo nie wiem jak jest w innych częściach Polski.
Sam kiedyś prwcowałem w sezonie jako ten słynny sprzedawaca kukurydzy to w gorsze dni miałem na czysto z 300zł za 4 godziny łażenia po plaży, w lepsze
@powaznyczlowiek: Ale fakt, że to co napisałeś na temat obrotów tak aby utrzymać 2 osoby przez rok na jakimś poziomie to dalej za mało.Chociaż bywały takie wałki, że mój kolega który za postawienie stoiska z hot dogami płacił 10000 miesięcznie do urzędu gminy, a obok wystawiła się konkurencja, która nie płaciła za miejsce bo mieli znajomości i odochodziło im dość sporo kosztów.Nawet ja jako małolat, który sprzedawał kukurydzę na plaży nie