Wpis z mikrobloga

A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
-czekałam ponad dwa lata, bo pierwotnie koncert miał się odbyć w lutym 2020
-bilet kosztował 870zł, ale to i tak mało, bo te same bilety były potem sprzedawane za 2k XD
-koncert zaczynał się o 21:00, a pod areną byłam już jakoś o 14:40 i najbardziej w chodzeniu na koncerty nie lubię własnie tego stania i oczekiwania
-myślałam, że nogi i plecy mi odpadną po tylu godzinach stania
-koncert byl idealny, magiczny, chociaż dosyć krótki (niecałe dwie godziny)

#koncert #muzyka #mojezdjecie #czujedobrzeczlowiek
cytmirka - A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowu...

źródło: comment_1658314999lMk8O7DfMghtUQ4vqs2ieY.jpg

Pobierz
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: pierwszy raz słyszę o tym zespole - myślałem, że coś pominąłem ostatnio i jestem w tyle ze znajomością tego co jest "na czasie" ale... odpalam YT, najpopularniejsze kawałki i znowu - nigdy nigdzie tego nie słyszałem nawet (_ ).

Od kiedy to jest i czy to jest popularne czy tylko dla wybranych - coś jak ciuchy od Gucciego? ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
Podpowiadam - obok hetero, to oni nawet nie stali( ͡º ͜ʖ͡º)


@LibertadParaTodos: Zastanawiające jest jak takie tęgie głowy jak ty diagnozują u kogoś inną orientację. Przecież tego się nie wie póki nie zajrzysz komuś do łóżka. Czyżby to ten sławny gej radar i gej geja pozna? No to kolego się odkryłeś.
  • Odpowiedz
@cytmirka: W październiku jest The Cure w Łodzi i Katowicach, bilety bodaj coś około 300 ziko. Ale nie każdy lubi tego typu muzykę¯\_(ツ)_/¯

Akurat z tego całego nowoczesnego mainstreamu muzycznego to Harrego Stylesa nawet czasem zdarza mi się posłuchać, szczególnie ostatni jego hit: As It Was, Watermelon Sugar oraz (moje ulubione z jego dyskografii) Adore You.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heroina340 - @cytmirka: W październiku jest The Cure w Łodzi i Katowicach, bilety bod...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cytmirka: nie słuchaj ich, chodź na to co ci się podoba, za tyle hajsu ile uważasz że jesteś w stanie wydać. Rady tu rzucane to najczęściej Janusze Tapczany którzy w dupie byli i g---o widzieli bo właśnie zawsze liczą kasę. Super, że świetnie się bawiłaś i życzę Ci więcej takich wspaniałych wspomnień!
  • Odpowiedz
  • 0
@budus2 byłem na iron Maiden jakoś 10 lat temu na lotnisku w Wwa. Jako "support" był motorhead, volbeat, Hunter i ktoś tam jeszcze. Bilet 200zl
  • Odpowiedz
Ale się zesrałaś


@Gnojokok: przrciez to ty sie zesrałeś i piszesz, że ją w c---a robią. Zesrałeś sie i to ostro. Obrazasz ludzi niepytany, nieproszony. Trudno o lepszy dowód zesrania.
  • Odpowiedz
@cytmirka: kosz biletu to jakiś p--------y żart, ale Styles jest w c--j utalentowany a ostatnia jego płyta to mistrzostwo. Mimo wszystko 900 ziko? P--------y, aczkolwiek zazdroszcze i mam nadzieje, że koncert sie podobał :)
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: Było super! Jak będzie kolejny koncert w Polsce to też będę walczyć o bilety! ()

@szpyrk0: Patrząc, że był to bilet VIP early entrance i dostaliśmy prezenty w ramach biletu (gadżety z trasy) to wcale nie tak dużo. Pamiętam że kiedyś sprawdzałam EE na jakieś inne popowe gwiazdy i takie bilety były po ok 1500zł :D Ogólnie koncert miał się
  • Odpowiedz