Wpis z mikrobloga

Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło w ankiecie pozostałe w komentarzu niestety, bo nie może być więcej niż 10 odpowiedzi xD

#gry #gaming #assassinscreed #ac
Pobierz Zgrywajac_twardziela - Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło ...
źródło: comment_16583087185IXZgKRAmlHIWI20ZULuR4.jpg

Najlepsza część Assassin's Creed?

  • Assassin's Creed 6.6% (50)
  • Assassin's Creed II 38.4% (292)
  • Assassin's Creed: Brotherhood 13.8% (105)
  • Assassin's Creed: Revelations 3.3% (25)
  • Assassin's Creed III 2.9% (22)
  • Assassin's Creed IV: Black Flag 23.8% (181)
  • Assassin's Creed: Rogue 1.1% (8)
  • Assassin's Creed: Unity 2.8% (21)
  • Assassin's Creed: Syndicate 0.9% (7)
  • Assassin's Creed Origins 6.4% (49)

Oddanych głosów: 760

  • 68
@Zgrywajac_twardziela: dwójeczka najlepsza. Co ja bym dał, żeby wrócili do tych "klimatów" z zajebistą fabułą na max ~30h a nie tak jak w valhalli 40h rozgrywki a tu połowy nawet niema, a gdzie dodatki... I w 80% przypadków tak samo wyglądające misje, które po prostu męczą.
@Zgrywajac_twardziela: nie wiem, po co to piszę, no ale ok, nudzi mi się:
AC 1: Fajna mapa, świetna grafika jak na 2007, klimat jest, ale reszta elementów to padaka
AC 2: gameplayowo dalej tylko ok, ale fabuła (pomimo sztampowości) świetna, no i postać Ezio zawsze na +
AC BH: gameplayowo to po prostu lepsza dwójka, pomimo średniawej fabuły, no i multik, który uwielbiałem
AC R: nie grałem
AC III: mam sentyment
@Zgrywajac_twardziela: Grałem póki co w jedynkę, dwójkę, Rogue, chwilę w Origins i kilka h w Odyssey. No i tak- największe wrażenie zrobiła na mnie jedynka, za swoich czasów to wbijała w fotel miastem, klimatem, grafiką, dziś się zestarzała i jest powtarzalna ale klimat nadal ma świetny. Ale pod względem czysto tego jak się bawiłem przy grze, to z perspektywy czasu Rogue był najprzyjemniejszy, choć fabuły równie dobrze mógłby nie mieć, bo
@Zgrywajac_twardziela: Ciekawa ankieta. Widać po niej, że ludziom w grach bardziej zależy na ciekawym protagoniście i dobrej historii niż na rozgrywce, stąd dominacja AC2 i Black Flag. Syndicate jest mocno niedoceniony przez słabą fabułę i momentami cringowych bohaterów ale pod względem rozgrywki to moim zdaniem jedna z lepszych gier z serii, na pewno lepsza niż Unity.
@sihil: Fabuła i bohater to jedno, ale istotne imo są tutaj też elementy gameplayu, konstrukcja całej rozgrywki, otwartego świata, projekt progresji itd. Dwójka i Black Flag bezsprzecznie błyszczały na tych wszystkich płaszczyznach. Taki Brotherhood z kolei mimo że miał równie fajną fabułę co II, a także dobry gameplay, cierpiał już na spore problemy z balansem(wyzwania na pełną synchronizacje w niektórych misjach były koszmarnie trudne, wsparcie sojuszniczych assasynów często było OP itd.)