Wpis z mikrobloga

Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło w ankiecie pozostałe w komentarzu niestety, bo nie może być więcej niż 10 odpowiedzi xD

#gry #gaming #assassinscreed #ac
Zgrywajac_twardziela - Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło ...

źródło: comment_16583087185IXZgKRAmlHIWI20ZULuR4.jpg

Pobierz

Najlepsza część Assassin's Creed?

  • Assassin's Creed 6.5% (50)
  • Assassin's Creed II 38.5% (295)
  • Assassin's Creed: Brotherhood 13.7% (105)
  • Assassin's Creed: Revelations 3.3% (25)
  • Assassin's Creed III 2.9% (22)
  • Assassin's Creed IV: Black Flag 23.9% (183)
  • Assassin's Creed: Rogue 1.0% (8)
  • Assassin's Creed: Unity 2.9% (22)
  • Assassin's Creed: Syndicate 0.9% (7)
  • Assassin's Creed Origins 6.5% (50)

Oddanych głosów: 767

  • 68
@vulcanitu:

nie mogę, gówniany Tower defence,

Przecież to było całkowicie opcjonalne z tego co pamiętam, i wystarczyło całe miasto przejąć żeby w ogóle ten element gameplayu zniknął ¯\_(ツ)_/¯

sterowanie spartolone.

Sterowanie niczym się nie różniło względem II i Brotherhooda przecież?

No próbowałem ale jak kazali mi kupić Hagia sophię to stwierdziłem, że pierdziele

A czemu to? XD
@Zgrywajac_twardziela: no do kilku misji było raczej wymagane, i ssało pałę. Sterowanie mówisz takie samo co w dwójce i Brother Hood? No to przypał i chyba w nie nie zagram( ͡° ͜ʖ ͡°)nie miałem chyba wystarczających środków, a budynek drogi a wymagane aby pchnąć fabułę. Czyli grind i farmienie w grze która mnie #!$%@?ą. Także dałem sobie siana
@Zgrywajac_twardziela: Cała trylogia Ezio jest rewelacyjna, chociaż zdecydowanie ACII i Brotherhood to najlepsze części serii. 3 część byłaby całkiem spoko gdyby nie tragicznie napisana główna postać indiańca. Oprócz tego 4 była spoko jak ktoś lubił pirackie klimaty a Unity miało najlepszy system parkour i najlepiej zaprojektowane miasta. Syndicate był moim zdaniem ostatnim podmuchem prawdziwego AC, wszystko co wyszło później to nudne action rpg. Odyssey to był istny festiwal grindu a system
Krs90 - @Zgrywajac_twardziela: Cała trylogia Ezio jest rewelacyjna, chociaż zdecydowa...

źródło: comment_1658309819eduqCLcKrrc4y3M7gaqbv1.jpg

Pobierz
@vulcanitu:

no do kilku misji było raczej wymagane, i ssało pałę.

Sporo czasu temu już w to grałem, ale jestem niemal pewny, że poza misją - tutorialem ten element był całkowicie opcjonalny.

Sterowanie mówisz takie samo co w dwójce i Brother Hood? No to przypał i chyba w nie nie zagram( ͡° ͜ʖ ͡°)

No jak Ci się nie podoba sterowanie to wszystkie części możesz sobie odpuścić