Wpis z mikrobloga

Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło w ankiecie pozostałe w komentarzu niestety, bo nie może być więcej niż 10 odpowiedzi xD

#gry #gaming #assassinscreed #ac
Pobierz Zgrywajac_twardziela - Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło ...
źródło: comment_16583087185IXZgKRAmlHIWI20ZULuR4.jpg

Najlepsza część Assassin's Creed?

  • Assassin's Creed 6.6% (50)
  • Assassin's Creed II 38.7% (295)
  • Assassin's Creed: Brotherhood 13.8% (105)
  • Assassin's Creed: Revelations 3.3% (25)
  • Assassin's Creed III 2.9% (22)
  • Assassin's Creed IV: Black Flag 23.7% (181)
  • Assassin's Creed: Rogue 1.0% (8)
  • Assassin's Creed: Unity 2.8% (21)
  • Assassin's Creed: Syndicate 0.9% (7)
  • Assassin's Creed Origins 6.4% (49)

Oddanych głosów: 763

  • 68
@Jerry664:

Jak dla mnie dwójka i Brotherhood są do dzisiaj idealnymi asasynami.

najlepiej bawiłem się w brotherhlod

Mnie w Bortherhood szlag trafiał przy niektórych wyzwaniach na pełną synchronizację, uczenie się na pamięć całego levelu żeby się zmieścić w wyśrubowanym limicie czasowym, czy potrzeba powtarzania całej sekwencji doprowadzały do szewskiej pasji. Gdyby nie to, to pewnie nawet bardziej od II by mi się ta część podobała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zgrywajac_twardziela:

@jandiabeldrugi: Nie zgodzę się, praktycznie każda gra coś fajnego wnosi do serii, i każdą warto sprawdzić jak komuś odpowiada ten typ gameplayu.


Dokładnie. Ja bym tu wyroznil:

Najlepsza gra: AC2
Najlepszy soundtrack: też 2, Brotherhood blisko
Najlepszy klimat: pierwsza część (taki gęsty i mistyczny, a zarazem przerazajacy, jakbyśmy byli świadkami czegoś czego nie powinniśmy widzieć)
Najlepszy system walki: Odyssey
Najlepszy parkour/skrytozabojstwa: Unity
@Zgrywajac_twardziela: Ac 2,kolejne części już nie były tak świeże i nie miały początkowego przysłowiowego wow(w Brotherhood czuć było jus kotleta)Dwójka rozwinęła mocno na plus każda możliwia koncepcje która kulała w jedynce plus dodała sporo nowych rzeczy od siebie.Dodatkowo renesansowy klimat Włoch.W najnowsze części czyli oddysey,origins itp nie grałem ale podobno klepanie według ubsoftowego schematu tworzenia gier czyli w cholerę znajdziek,punkty widokowe etc.