Wpis z mikrobloga

@olcayn ostatnio słyszałem wypowiedź jakiegoś experta tvp że nikt nie będzie czuł sie z tym źle, że bierze udział w tym programie, ponieważ wszyscy którzy mają kredyt hipo. skorzystają z tego
  • Odpowiedz
  • 0
@theoforos1

@olcayn: dla mnie skandalem jest ze nie moge skorzystac z wakacji na nieruchomosci ktore kupilem i wynajmuje . Zwykle oszustwo i tyle.


Mam to samo z węglem. Tzn. #!$%@? mnie że węglowcy dostaną 3000, a ja nie, bo mam piec na pellet drzewny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
u mnie bezkosztowa jest jedna wplata w roku wiec biore w 2022 4x wakacje i na koniec roku wplace. W przyszlym tak samo

@jestemtunew:

W przyszłym tak nie zrobwisz. Tylko 1 rata na kwartał.
  • Odpowiedz
@olcayn: biorąc pod uwagę świadomość ekonomiczną większości Polaków, to oni przewalą te pieniądze na życie ponad stan przez te parę miesięcy, zamiast na oszczędności, albo nadpłatę. Więc tak, trzeba pisać i mówić takie rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wezme marzec, kwiecien, sierpien, wrzesien i nadplace


@jestemtunew: no tak, ale mówiłeś, że kumulujesz bo masz tylko jedną darmowa wpłatę w roku. W przyszłym nie da się skumulować, ale nawet płacąc za nadpłatę i tak pewnie wyjdziesz na duży plus.
  • Odpowiedz
@olcayn: Już i tak byłem debilem i w covidzie nie wziąłem dopłaty do firmy. A inflacja i tak działa na wszystkich. Ci którzy nie wezmą 500+ tak samo mają wszystko droższe. Także #!$%@?ć ich.
  • Odpowiedz
@olcayn sam mam kredo a moja sytuacja finansowa jest na tyle dobra że dopóki rata nie wzrośnie do 4k to mam to gdzieś. Nie zmienia to faktu że biorę wakacje i robię nadpłatę. W dupie mam ten kraj, z każdej strony czuje się dymany to przynajmniej choć raz ja wydymam.
  • Odpowiedz